Creatieve reacties op Amstel 1870-actie Europese general managers nemen drankenmarkt onder de loep Ter gelegenheid van de introductie van Amstel 1870 is een consumenten-prijs vraag uitgeschreven, welke is verspreid over 600 supermarkten. In de winkels van onder andere C 1000, Centra en Mikro Markt von den de kopers van een krat Amstel 1870 een actiekaart waarop zij vragen konden beantwoorden. Aan de deelne mers werd verder gevraagd de slagzin: "Bij de eerste slok Amstel 1870 dacht ik, af te maken. Naast het uniek hoge aantal van vierduizend antwoord kaarten kwamen er nog eens vele crea tieve inzendingen binnen. Niet minder dan vijf hoofdprijzen, een reis naar Kreta voor twee personen ter waarde van 1870 gulden, en nog eens 20 eerste en 200 troostprijzen vielen er onder de deelnemers te verdelen. Eén van de vijf hoofdprijzen werd door de jury toegekend aan de maker van de slagzin: Bij de eerste slok Am stel 1870 dacht ik, mijn Amstel bier smaakt verrassend beter dan de rest, al doet de concurrent nog zo z'n best. Een eerste prijs verdiende de slagzin: Bij de eerste slok Amstel 1870 dacht ik, geen pils op deze planeet is zó verras send en compleet! De jury temidden van de ruim 4000 in zendingen. Van 26 tot en met 29 april kwamen in Venetië de general managers van onze Europese werkmaatschappijen bijeen. Het thema daarbij was 'ons produkt en de werkmaatschappijen in 1995'. Op deze bijeenkomst hield elke general manager een inleiding over de specifie ke situatie van zijn land en zijn werk maatschappij. Op de foto ziet u de deelnemers aan de ze bijeenkomst, tijdens een bezoek aan het brouwhuis van de brouwerij in Pedavena. Van onder tot bovenaan de trap staan van links naar rechts: K. Brandtmw. A. Ameera/i, J. Beks, L. Mengoli, L. van Limburg Stirum, B. Sarphati, J. HuismanA. ten Bruggen Cate, G. van Schaik, P. Cavagneral, mw. F. Tjaarda, J. Poppe, G. van Soest, G. Vuyk, Y. Folmer, A. O ostra, JDrost, R. Stroobos, M. Tanes, E. Wits en J. Banz. 13

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 13