Bokma Jonge Korenwijn Ook voor personeel Bijzonder van smaak en met een exclusief uiterlijk: Bokma Jonge Korenwijn komt eind april op de markt. De consumentenad viesprijs bedraagt 25,45. Vanaf juni is het produkt verkrijgbaar in het perso- neelsassortiment. Daarover krijgt u nog een personeelsmededeling.Ter in troductie van Bokma Jonge Korenwijn heeft GWN voor medewerkers en oud-medewerkers van Heineken Ne derlands Beheer BVin de maand juni een kennismakingsaanbieding. Op ver toon van uw gedistilleerdkaart kunt u in juni eenmalig een fles Bokma Jonge Korenwijn afnemen tegen de geredu ceerde prijs van 16,75. Exclusief De bekende vierkante Bokma-fles, het b°^nASGHR»W,)N' Algemeen directeur GWN, de heer Folmer, en productmanager Vervelde (r.) bij het nieuwe produkt. Opvallende presentatie van Bokma Jonge Korenwijn aan de GWN-medewerkers. BOKMA JONGE KOREN WIJN. ONBESCHRIJFELIJK. *5: n*®*- Üf ?- «ff* Jjp ten we ons vooral op de mannelijke ge- distilleerddrinker in de leeftijd van 25 tot 45 jaar. Ik zeg met name 'gedistil- leerd'drinker, omdat onze verwachting is dat deze drank zowel zal aanslaan bij jeneverdrinkers als bij consumenten die niet gewoon zijn jenever te drin ken. Bokma Jonge Korenwijn kan ove rigens op diverse manieren worden ge nuttigd. Bijvoorbeeld met ijs, puur op kamertemperatuur of puur en ge koeld." Zoals we in het vorige nummer al kort aankondigden, brengt de Gedistilleerd enWijngroep Nederland eind april een nieuw produkt op de markt: Bokma Jonge Korenwijn. Het is een heldere, gedistilleerde drank, die 35 vol. uit granen ge stookte alcohol bevat. Bijzonder is de toevoeging van op eikehout gerijpte moutwijn, die vervolgens weer gedistil leerd wordt. Deze moutwijn zorgt sa men met verschillende kruidendistilla ten voor de elegante en volle smaak van Jonge Korenwijn. Geheel uit eigen bedrijf Waarom dit nieuwe produkt? "GWN haakt hiermee in op de toenemende vraag naar speciale drankjes van een hoge kwaliteit" legt productmanager N.A. Vervelde uit. "Speciaal is Bokma Jonge Korenwijn zeker, want nog niet eerder is op de Nederlandse markt een dergelijk produkt geïntroduceerd. Bo vendien vervaardigen we alle ingre diënten -de moutwijn, de graanalcohol en de kruidendistillaten- in onze eigen distilleerderij te Zoetermeer." fraaie zegel met het Bokma-wapen en de handtekening van Piet Bokma doen vertrouwd aan. Direct valt echter op dat de fles in matglas is uitgevoerd en dat daarop géén etiket is geplakt. Dui delijk is dat Jonge Korenwijn een nieuw, ander, produkt is in het Bokma- assortiment. Een produkt dat doorzijn eigentijdse en gedistingeerde uiterlijk bovendien een exclusief karakter uit straalt. Bokma Jonge Korenwijn: onbeschrijfelijk GWN zal de introductie van dit nieuwe produkt op de Nederlandse markt uit gebreid met reclame ondersteunen. Productmanager Vervelde: "In mei gaat er een reclamecampagne van start. Vooral in de nationale dagbla den, opiniebladen en in tijdschriften zal Bokma Jonge Korenwijn onder de aandacht van de consument worden gebracht. Tevens wordt er om de hals van elke fles een mini-boekje gehan gen met daarin uitleg over het nieuwe produkt. In de reclamecampagne rich- 8

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 8