Times to remember Het achtste CAIO inDeurne Goud van Oud is sinds jaar en dag de naam van het populaire radioprogramma van de Veronica Omroep Organisatie. In het verleden nog vanaf het zendschip op de Noordzee en vandaag de dag vanuit Hilversum worden de platen uit de oude doos de ether ingezon den en in menige Nederlandse huiskamer opgevan gen. Vrijdag 10 april brak voor de Goud van Oud-ma- kers een nieuwe tijd aan .Voor het eerst in zijn geschie denis werd het programma live uitgezonden. Als plaats van handeling was gekozen voor het nieuwe Autotron in het Brabantse Rosmalen, dat op 27 mei zijn poorten voor het grote publiek zal openen. Tus sen de oude auto's brachten twaalf bands en artiesten uit de zestiger en zeventiger jaren nog één maal hun oude hits ten gehore. De 5500 muziekliefhebbers ge noten van de sterren die eens zo belangrijk voor ze waren geweest. Artiesten als Percy Sledge. The Shoes, Dave Berry en Blood, Sweat andTears zorg den voor de juiste sfeer. Heineken was op dit popfes tival ook duidelijk aanwezig. Uit een zevental mobiele tappen werd het bier ge tapt en over de Brabantse buffetten aan het pu bliek aangereikt. Van 10 tot 12 april vond in Deurne het achtste CAIO plaats, een menwedstrijd voor vierspannen. Op de terreinen van het Nederlands Hippisch Centrum ver scheen een sterk internationaal deelnemersveld aan de start. De tienduizend toeschouwers zagen zater dag een zeer spannende marathon over vijf onderde len. Deze wedstrijd betekent voor de menner en zijn paarden een ware uitputtingsslag en een spectaculair schouwspel voor het publiek. Het parcours van 23,6 kilometer moet in een race tegen de klok worden af gelegd. De Heineken spanwagen was een van de hin dernissen: deze stond op de top van een steile zand heuvel opgesteld waar de deelnemers hun aanspan ning omheen moesten manoeuvreren. Winnaar van de marathon werd de Nederlander en grote favoriet IJsbrand Chardon. Hij ontving daarvoor uit de han den van H.J.M. Duijnstee, hoofd horecagebied Mid den-Brabant, een verzilverd miniatuur van de Heine ken spankar. De vier Heineken Shires namen op de slotdag deel aan het showprogramma. Zij trokken de Heineken koets in de behendigheidsproef die eerder ook door de wedstrijddeelnemers was verreden. De duizenden bezoekers wisten ondanks het zeer slechte weer de show zeer te waarderen 29

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 29