"Belangstelling om met partner gratis naar een door Pepsi-Cola gesponsord concert van Tina Turner te gaan? Vul dan de bon in en stuur die naar de redactie" stond er in Vers van 't Vat nummer 2 te lezen. En dat hebben we geweten. Zo'n 800 bonnen kwamen binnen bij de redactie. Sommige mede werkers wilden zelfs zo graag naarlïna dat ze hun bon enkele malen kopieer den in de hoop een grotere kans te ma ken. Ook aan de bij Vrumona uitgeschreven loterij werd massaal deelgenomen door de Bunnikse medewerkers. In Bunnik verrichtte de heer L.A.Ch. Rottier (algemeen directeurVrumona) de trekking en in Zoeterwoude haalde de heer C. van Es (hoofd juridische za ken Heineken Nederlands Beheer) 10 Vers van 't Vat-inzendingen uit de sta pel. Zo zaten op zondag 5 april mede werkers van diverse vestigingen bijeen in het tot de nok toe uitverkochte Rot terdamse Sportpaleis Ahoy. Na een oorverdovend voorprogramma was daarTina. 'Hi, are you ready forme?'. 'Geweldig, het was een feest, compleet het einde, wat een sfeer' waren enkele van de reacties van de diverse mede werkers. En allen: 'alleen jammer dat het geluid zo hard was'. (Sommigen waren er op voorbereid en hadden zich gewapend met een dot watten. Of had den oordoppen ingedaan. Soms zelfs zo diep dat de EHBO er aan te pas moest komen deze te verwijderen...) 'Uitermate boeiend, een belevenis die je eenmaal in je leven moet meema ken' meent de heer J. Snijders van de kwaliteitsdienst in Den Bosch. Hij had dan ook geen spijt weekendverlof te hebben aangevraagd in het ziekenhuis waar hij sinds enige dagen werd ver pleegd, om samen met zijn dochter naar Rotterdam te reizen. Een dag later werden 1200 zitplaatsen in het Ahoy ingenomen door de win naars uit andere Pepsi-promoties. 65.000 consumenten hadden gerea geerd op de oproep op de speciale Pep- si-Cola-rugetiketten, terwijl maar liefst 11.000 ondernemers deelnamen aan de actie voor de handel. Al met al was de actie metTinaTurner een zeer geslaagde Pepsi-Cola-promo- tiewaarbij het thema'Pepsithe choi ce of a new generation' goed aansloot. De heren Rottier (2e van links) en Colly (rechts) met de winnares van de consu mentenactie, Sylvia Kollen, en de win naar van de handelsactie, de heer Krijger.

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 21