r assortiment in vernieuwde Shop opstaande tanden van de kratklem schuift u het nieuwe model Heineken krat.en het krat zit veilig bij u achter op. Deze, en nog veel meer artikelen, zijn opgenomen in de nieuwe Heineken Shop. De nieuwe brochure, voor het eerst op tijdschriftformaat om de kwa liteit van de Shop meer te benadruk ken, zal begin mei worden toegezon den aan de circa 60.000 consumenten die tot de vaste klantenkring behoren. De overige consumenten worden op het bestaan van de Shop attent ge maakt door middel van advertenties en door een speciale promotie. In de maand mei zullen in de 30 cl-krat- ten van Heineken folders worden ge stoken met daarop afgebeeld een van de Shop-artikelen. Zowel in de adver tenties als op de promotionele folders, is een bestelcoupon opgenomen. Ook voor personeel Met uitzondering van de glazen, waar van al een groot assortiment voor het personeel verkrijgbaar is, zullen alle ar tikelen uit de nieuwe Heineken Shop natuurlijk ook weer in het reclame-as- sortiment voor personeelsleden wor den opgenomen. Deze zijn vanaf juni via de personeelsuitgiftemagazijnen (en andere plaatsen waar reclame-arti kelen kunnen worden besteld) te be stellen. In de PUM's zullen ook Heineken Shop-brochures ter inzage liggen. In dien u zelf een exemplaar wilt hebben, kunt u dat bestellen door middel van een bestelbon uit een advertentie, uit de folder in het 30 cl-Heineken krat of u kunt het opvragen bij Heineken Klantenservice, (071- 81)4361 in Zoe- terwoude. De prijzen voor het perso neel zullen in een personeelsmedede- ling bekend worden gemaakt. 17

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 17