Ruimer en nóg exclusiever Heinek Leukpraktisch en vooral exclusief zijn de omschrijvingen die het beste passen bij de artikelen die verkrijgbaar zijn in de Heineken Shop. Dit jaar geldt dat nog sterker dan ooit tevoren. Want wanneer per 1 mei de nieuwe Heine ken Shop van start gaat, kan de consu ment artikelen kopen die -ook zonder Heineken signatuur- nergens anders verkrijgbaar zijn. Nog even, en de kans op mooie, zomer se dagen wordt steeds groter. De luie stoelen voor tuin of balkon worden af gestoft, de badlakens paraat gelegd en de koelelementen voor de koelbox al vast in de vriezer gelegd. Kortom: we zijn klaar voor de zon. Voor alle consumenten voor wie bo venstaande regels opgaan, heeft de Heineken Shop goed nieuws. Met in gang van 1 mei gaat namelijk een totaal vernieuwde Heineken Shop van start. De artikelen die in deze Shop verkrijg baar zijn, zullen ongetwijfeld bijdra gen aan een prettige besteding van de vrije tijd. fen. De nieuwe kledinglijn, met onder meer joggingpakken en trainingspak ken, is speciaal voor Heineken ontwor pen door de Italiaanse mode-ontwer per Sergio Tacchini. Uiteraard is ook aan de thuisblijvers gedacht. Zoals ge bruikelijk, bevat de Heineken Shop een grote variatie aan artikelen, van groot tot klein en in vele prijsklassen. Of ze zeer praktisch zijn of alleen ter decoratie dienen, ze hebben in ieder geval één ding gemeen: ze zijn voor zien van de naam HeinekenEen naam die er garant voor staat dat de artikelen van goede kwaliteit zijn. En bovenal: exclusief zijn. Een voorbeeld daarvan is de Heineken kratklemNog maar pas opTVals unie ke uitvinding in de 'Nationale Ideeën bus' van Veronica, en nu al verkrijg baar in de Heineken Shop. De klem is eenvoudig aan de bagagedrager van uw fiets te bevestigen. Over de recht- Want wat dacht u van de Quicksit? De ze zeshoekige box kan op elke gewen ste plaats in een handomdraai worden omgetoverd in een handige tafel met zes krukjes. De parasol opgezet, de ta fel gedekt met Heineken placemats en de consumpties kunnen uit de koelbox worden gehaald. Dat de Shop voor die gelegenheid fraai glaswerk en prakti sche openers in huis heeft, spreekt voor zichZit u liever op een badlaken maar houdt u niet van urenlang roer loos 'bakken', dan is er Strand Gam mon: een royaal tweepersoonsbadla ken met daarop afgebeeld een Back- gammon-bord. Natuurlijk worden in de plastic draagtas ook de benodigde houten schijven, dobbelstenen en (ge plastificeerde) spelregels bijgeleverd. Wie de vrije tijd liever sportief wil door brengen, kan de juiste kleding daar voor ook in de Heineken Shop aantref- 16

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 16