Zo werken we toch niet bij Heineken? HHHHHHK jgnnnnnn g imiHHIIHB Personeelsblad van Heineken 3 Nieuwjaarsrecepties 4 "Zo werken we toch niet bij Heineken?" 6 Bokmarvestiging in 7 Nota alcohol en samenleving 8 Horecava '87 met 10 Bedrijfsnieuws met 12 M.i.v. januari bestaat 'de HAG' niet meer als centrale automatiserings- groep. De functies zijn decentraal overgedragen 14 Heineken sluit overeenkomst met milieu groeperingen over cadmiumgebruik 16 Nieuwe Heineken tv- commercials; 18 Bedrijfsberichten: 20 Personeelsfeesten in 22 CBK start campagne om oude flessen terug te brengen; 23 Verenigingsactiviteiten 24 Jubileum en afscheid 25 Foto's van fotoclub Rotterdam 26 Kroniek en Ideeënbus 28 Proost 30 Vatvaria HET LEZEN WAARD Het lezen, maar vooral het aanpakken waard, is een verbetering van de kwali teit bij Heineken. Niet dat we het niet goed doen, maar vele zaken zouden nog beter kunnen. Dat is het motto van de campagne die onlangs van start is gegaan binnen Heineken Nederland B.V. Een interview met algemeen directeur A.Oostra over het hoe en waarom van deze interne campagne op pag. p* Leeuwarden zal worden gesloten Reuchlin-wijntap en Amstel 1870 als primeurs o.m.: Weegbruggen in Zoeterwoude; Kantoor Mauritskade in gebruik genomen; Wijncursus voor commerciële medewerkers; Bijeenkomsten oud medewerkers E10 wordt Royal Club Light; Tweede 30-palletswagen op de weg Andere whirlpools in Zoeterwoude; Reanimatiecursus Bunnik; Vloerbedekking in Den Bosch vervangen; Laatste oude flesje afgevuld Amsterdam en het horecagebied Den Haag 'Fris achter het stuur'-actie van Seven-Up Nederland 38e jaargang nr. 1 Januari 1986 Verschijnt 12 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814288 ^Ten^ Bij de voorpagina De concentratie is van het gezicht van Amstel-wielren- ner Martin Hendriks af te lezen, wanneer hij zich tijdens de NK Veldrijden voor amateurs moeizaam een weg door de modder baant. Zijn doorzettingsver mogen werd beloond met een overwinning, waarbij hij zijn achtervolgers ver achter zich liet. Zie ook pagina 29. Bij de achterpagina Een fraaie opname uit 1932 van de twee Belgische paarden Robbie en Cinq- Mars, voor een van de brouwerijwagens. Op de bok links stalbaas Griffioen en rechts koetsier Van Waveren. Redactie: Hella Schoonveld hoofdredactrice) Yvonne van Stek-Sanders Ton van der Vliet Redactiecommissie: Drs. A.C. Redelé R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Mr. H. Schaap Ir. J.B.R. Schwietert Drs. M.M.J. Valens Correspondenten: Amsterdam: T.T. Baars Arnhem: G.W. Westenberg Bunnik: J.N.A. Groenendijk 's-Hertogenbosch: C.Timmers Leeuwarden: T. Zwaagstra Rotterdam: M. van Woerden Zoetermeer: Mw.Y.C.M. Peeters Zoeterwoude: vacature Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations Postbus 28, 1000 AA Amsterdam, tel. 020-702257. 2

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 2