BUITENLAND FRANKRIJK De heer S. Sikkema is op 8 december met zijn echtgenote naar Straatsburg vertrokken voor diverse H.T.B.-projecten in Straats burg en Lille bij Francaise Brasserie. ITALIË De heer R. Grasman is op 7 januari als Pro ject Manager van Dreher naar Massafra ver trokken. Zijn gezjn zal hem spoedig volgen. SPANJE In februari zal de heer J. R. Kolkman naar El Aguila in Valencia vertrekken. Hij krijgt daar de functie van brouwer. PAPUA-NIEUW-GUINEA De heer AAL Vrieling vertrekt begin februa ri naar Port Moresby om te gaan werken voor de Papua New Guinea Breweries Ltd. ZAÏRE Half januari kwam de heer AL L. Slisser met zijn gezien terug uit Zaïre. DANKBETUIGINGEN Dank aan allen die -op welke wijze dan ook- mijn afscheidsreceptie tot een voor mij on vergetelijk feest hebben gemaakt. De toe kenningvan de Elanprijs was daarbij een on verwacht hoogtepunt! Ik had mij geen mooi er afscheid kunnen wensen. J.A. Malser Hoewel ik de meeste GWN-medewerkers reeds persoonlijk heb kunnen bedanken, wil ik toch langs deze weg aan de Directie en het volledige personeel van de GWN mijn er kentelijkheid betuigen voor de aangename en gezellige wijze, waarop mijn afscheidsre ceptie werd verzorgd. De prettige wijze, waarop ik met velen van u in de afgelopen acht jaren heb samen mogen werken, werd meer dan weerspiegeld in de aangeboden ca deaus, waarvoor op deze plaats nogmaals mijn hartelijke dank. Mede voor mijn echt genote en kinderen zal dit een onvergetelij ke dag blijven. H.J. Oldebesten Voor uw belangstelling op 30 september '86 ter gelegenheid van mijn afscheid en de vele cadeaus en bloemen die ik mocht ontvan gen, zeg ik u, ook namens mijn vrouw en kin deren, van harte dank. Een speciaal dank aan de collega's van de GWN te Zoetermeer, die er de verre reis naar Leeuwarden voor over hadden om dit afscheid bij te wonen. Het afscheid is voor ons een onvergetelijke dag geworden. D. Brouwer Mijn gezin en ik zijn bijzonder getroffen door de grote belangstelling die mij te beurt is gevallen tijdens mij n afscheidsreceptieIk dank uook namens mijn vrouwen kinderen voor de gelukwensen en de vele cadeaus die ik heb mogen ontvangen. In het bijzonder dank ik de mensen die voor mij de afscheids- dagen zo fantastisch georganiseerd hebben. Geweldig. Het zullen voor mij onvergetelij ke dagen blijven. J.W. Breda Mede namens mijn vrouw dank ik u allen voor de grote belangstelling, bloemen, at tenties en goede wensen die ik mocht ont vangen ter gelegenheid van mijn afscheid op 27 november 1986.Tevens spreek ik mijn dankbaarheid uit voor de prettige samen werking die ik in al die jaren van zeer vele van u heb mogen ondervinden. C. W. van Ravenstein Graag maak ik van deze gelegenheid ge bruik, om allen die aanwezig waren op mijn afscheidsreceptie, mede namens mijn vrouw te bedanken voor hun aanwezigheid en de vele hartelijke woorden en de cadeaus. A.Th. de Rooij Uw warm, menselijk medeleven na het ver lies van mijn man, heeft mij veel goed ge daan Ik ben u daar dankbaar voor. M. P. Rietberg-van der Mark OVERLEDEN Op 12 september is overleden de heer R. Aardema (64). De heer Aardema trad op 15 mei 1939 in dienst bij de Amstel Brouwe rij, waar hij werkzaam was als bedienings vakman in de bottelarij1 januari 1983 werd hij opgenomen in de HIR. Op 13 november is overleden de heer P. van Brakel (73). De heerVan Brakel was van 1 juni 1965 in dienst bij Heineken Den Bosch tot zijn pensionering op 1 december 1977. Op 21 november is overleden de heer W. Wientjes (87). De heerWientjes is werk zaam geweest bij de Amstel Brouwerij van zijn indiensttreding op 11 april 1929 tot zijn pensionering op 1 oktober 1964. Op 22 november is overleden de heer H. Hausmans (64). De heer Hausmans was sinds 15 augustus 1955 in dienst bij Heineken Den Bosch. 1 juli 1969 werd hij opgenomen in de HIR. Op 23 november is overleden de heer E.F. Hoekveld (72). De heer Hoekveld trad 5 april 1946 in dienst bij Heineken Rotter dam. 1 augustus 1979 ging hij met pensioen. Op 7 december is overleden de heer J. Pardo (76). De heer Pardo is werkzaam geweest bij de Amstel Brouwerij, waar hij 12 januari 1948 in dienst trad. 1 oktober 1975 ging hij met pensioen. Op 12 december is overleden de heer J.L. v.d. Riet (80). De heer V.d. Riet was werkzaam bij Drankenhandel Huyben. Hij is van 1 oktober 1952 tot 1 juli 1973 in dienst geweest. In memoriam MW. H. HEIDELBERG- VTSSER Op 25 december bereikte ons het be richt van het plotseling overlijden, op 45-jarige leeftijd, van mevrouw H. Heidelberg-Visser, voor ons Hilda. Hilda is op 1 april 1976 in dienst getre den van drankenhandel Groningen B.V. Gedurende ruim tien jaar heeft zij gezorgd voor de dagelijkse lunch, vele koppen koffie en het onderhoud van de kantoren. Zij nam een centrale plaats in bij onze drankenhandel en deed haar werk altijd opgewekt en met veel genoegen. Hilda was een fij ne en behulpzame medewerkster. Wij zullen haar missen. In memoriam H.A. DE WIT Op 2 december 1986 overleed op 59- jarige leeftijd de heer H.A. de Wit. De heer De Wit trad op I januari 1967 in dienst bij onze onderneming na het samengaan van Jocorsty N.V. en de Verenigde Drankenhandel. Laatste lijk was hij werkzaam als Controleur in onze concerndrankenhandel Ver aar B.V. in het horecagebied Amster dam/Utrecht. De vele aanwezigen van Heineken die op vrijdag 5 decem ber afscheid van hem namen, kenden de heer De Wit als een persoonlijk heid met een sterk ontwikkeld rechtvaardigheidsgevoel. Hij was voor zijn collega's een vraagbaak, die altijd geraadpleegd kon worden en hij toonde de bereidheid zich voor ande ren in te zetten. Groot respect dwong hij af door de moed die hij toonde tij dens de periode dat hij ziek was. Wij hebben met de heer De Wit een mar kante persoonlijkheid en een fijne col lega verloren. Wij wensen dat de goe de herinneringen die wij aan hem be waren, voor zijn echtgenote en ver dere familie tot steun zijn in deze moeilijke periode in hun leven. In memoriam A.B.A. AKAN Groot was de verslagenheid toen op 5 januari jl. ons het droeve bericht be reikte dat in de nacht van 3 op 4 janua ri tijdens een poging om zijn zoon uit een te water geraakte auto te redden, de heer A.B.A. Akan samen met zijn zoon is verdronken. De heer Akan was sinds december 1969 in dienst bij Vrumona als machinebediende in de bottelarij. Ondanks de taalproble men was de samenwerking met colle ga's steeds uitstekend en stond de heer Akan bekend als een prettige, hardwerkende medewerker, die een lege plek binnen het Vrumona-team achterlaat. De begrafenis heeft plaatsgevonden in zijn land van her komst, Marokko. Wij kunnen zijn echtgenote en kinderen slechts alle sterkte wensen om dit tragische ver lies te dragen. 27

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 27