FOTO'S VAN FOTOCLUB ROTTERDAM Afscheid W.F.Wulffele Afscheid C.W. van Ravenstein Zoeterwoude- In het gezelschap van zijn vrouw en andere fa milieleden nam de heer W. F. Wulffele op 6 november af scheid in De Hooiberg. Na veertig dienstjaren had de heer Wulffele gekozen voor de eenmalige afscheidsregeling. In die jaren was hij op diverse afdelingen werkzaam geweest. In de bottelarij te Rotterdam, op de heftruck, op de vracht wagen, bij de poortcontrole en -de laatste jaren- op de pen delbus tussen Rotterdam en Zoeterwoude. Aan de grote op komst in het ontvangstgebouw was duidelijk merkbaar dat de heerWulffele in de loop der jaren vele mensen binnen het bedrijf heeft leren kennenOpvallend was ook het grote aan tal oud-collega's van de Rotterdamse brouwerij, die naar Zoeterwoude waren gekomen. Er waren twee sprekers: de heer Notenboom, chef van de garagewerkplaats, en de heer Bliek. Deze laatste sprak als collega èn namens de bond, waarvan de heerWulffele jarenlang lid was. Zij typeerden de heerWulffele als een aardige, vrolijke collega en een keihar de werker. Het moment van zijn afscheid was daarvan een voorbeeld. Met het oog op vakantie-afspraken van anderen had hij zijn afscheid namelijk enige maanden uitgesteld. Den Bosch- Gebruikmakend van de eenmalige regeling, nam de heer Van Ravenstein afscheid op 27 november. 29 jaar had hij bij de brouwerij gewerkt. Aanvankelijk als ma gazijnbeheerderbij verpakken. Vervolgens, toen de afdeling intern transport zelfstandig werd in '68, als groepsleider bij intern transport. Deze en andere gegevens uit zijn loopbaan memoreerde de chef van intern transport, de heer De Groot. Hij stelde vast dat er natuurlijk in 29 jaar veel voor vallen zijn geweest, die vermeldenswaard zijn. Hoofdzake lijk bracht hij de familie Van Ravenstein de krattenwand in herinnering, die zo'n tien jaar geleden door de heer Van Ra venstein als afscheiding op het bedrijfsterrein was opgesteld. Deze vijf meter hoge gele muur van Heineken krattenwaar in kunstig in rood de naam Amstel was verwerkt, bleek een grote blikvanger te zijn. Zelfs haalde deze de plaatselijke krant. Ter herinnering hieraan bood de heer De Groot een fraaie foto van deze wand aan. Voorts kreeg de heer Van Ra venstein namens de afdeling een enveloppe met cadeaubon nen aangeboden en natuurlijk van iedereen de beste wen sen. Onlangs heeft de ju ry van Fotoclub Rotterdam de op namen beoordeeld die zijn gemaakt tij dens een fietstocht naar de Nieuw- koopseplassen. Bij de foto 's zegevierde een opname van een bomenrij van Frans van der Zandt. 'Speciaal de belichting is erg goed' was het argu ment voor de ver kiezing. Bert de Wit is de maker van de beste dia: hij legde een rij vissersboten in groen- witte kleu ren vast. De boven ste opname (maker Bert de Wit uit Zoe terwoude) werd aan het eind van het jaar gemaakt. Een plaatje dat, zo zegt de inzender, niet zou misstaan op de Heineken export kalender. 25

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 25