liHHIIIIH i IHIHilHIHH S Zoeteimeerders kaarten volgens Rotterdams systeem Kerstavond Bokma Hoe een balletje goed kan rollen... Het recent bekend worden van het voornemen de Bok- ma-vestiging te Leeuwarden te sluiten, heeft geen af breuk gedaan aan de sfeer tij dens de door de personeels vereniging georganiseerde kerstavond. In zijn openings woord kon de voorzitter een 80-tal aanwezigen welkom heten. Deze trachtten ver volgens het eerste onderdeel van de avond tot een goed einde te brengen: namelijk de quiz 'wie kent Fries land?'. Een barrage was er nodig tussen zeven topsco rers om de drie rollades toe te kunnen wijzen. Vrijwel ie dereen ging aan het einde van de avond met een prijs(je) naar huis, want zo wel bij de bingo als bij de kerstverloting was een groot aantal prijzen te vergeven. 'Rotterdams' was het sys teem dat men in december speelde tijdens de klaverjas- avond bij de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland in Zoetermeer. Omdat zo'n wedstrijd aan het einde van het jaar toch altijd een apart tintje heeft, had de perso neelsvereniging van de GWN ervoor gezorgd dat al le kaarters na afloop met een prijsje naar huis konden. Hoewel een 'goede kaart' al tijd een geluksfactor is, heeft in principe iedereen even veel kans op een hoge score De personeelsvereniging kent namelijk het systeem dat niemand met een vaste partner speelt. Bovendien wordt erna iedere ronde van partner gewisseld. "Op die manier voorkom je paarvor ming, waardoor een meer ontspannen sfeer heerst tij dens het kaartenZo hebben ook de minder sterke paren een kans." legt PV-voorzit- ter W. Schout uit. Beste kla verjasser op deze avond was Jan Kloet (operator alcohol- fabriek) met 5.159 punten. 2e werd Rob Overgaauw van planning control met 5.110 punten, terwijl Ben Kroon van de interne dienst 5.067 punten bij elkaar wist te kaarten. Deelname aan de avonden staat open voor le den van de personeelsver eniging GWN. bowlers goede resultaten be haald. Zo goed, dat zij vorig jaar afsloten met de 'eerste periode titel' op zakEen re sultaat dat in 1984 voor de laatste maal werd bereikt. Ook in de huidige periode weet het drietal de bowling ballen goed op de baan te la ten rollen. Mochten ze bin nenkort opnieuw een perio de titel behalen, dan laten we dat uiteraard weten. Op de foto van links naar rechts SukhrajStaal en Ma- hieu. Elke dinsdag in de periode van september tot en met maart komt in Zoetermeers Bowling Paradise het GWN- bowlingteam in actie. Het team bestaat uit drie heren: Jagnath Sukhraj (bewa king), Cees Staal (magazijn en intern transport) en Ron Mahieu (algemeen mutatie centrum Zoeterwoude). In totaal zijn er 12 teams die te gen elkaar strijden, alle 'be- drijfsteams'. Vanaf het begin van de eer ste periode uit het lopende seizoen, hebben de GWN-

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 23