In Memoriam JOH. RIETBERG In Memoriam JOH. A. KIENSTRA wezigen heel hartelijk dank voor hun belangstelling, waarbij ik u - mede namens mijn vrouw - nog een goede toekomst wens bij ons concern. J. Baas De dag van 30 j uli 1986 zal ik niet gauw vergeten. Ik nam afscheid van Heine- ken, dat was voor mij een bekend feit, maar dat zovelen de moeite hebben genomen om daaraan, in welke vorm dan ook, aandacht te schenken, was een complete verrassing. Hartelijk dank daarvoor. Joke Roldaan Op 8 oktober jl. werd ons een afscheidsreceptie aangeboden in "De Kuiperij". Allen die hier bij waren zul len 't met ons eens zijn: Dit was niet alleen goed georganiseerd, maar bovendien een ouderwetse A/Hel-hap- pening! Wat hier werd gepresenteerd was echt grote klasse. Onze dank voor de cadeaus en prachtige bloemstuk ken. Maar ook de sprekers, de niet- sprekers, de presentatoren en allen die er waren of hun sympathie schriftelijk lieten blijken, onze oprechte dank. Het was grandioos! Dat het u allen goed moge gaan! Piet en Alie Kruiver Wij waren bijzonder verrast door het mooie bloemstuk, dat wij van de direc tie t.g.v. ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen, daarvoor onze hartelijke dank. Fam. J. Opdam Langs deze weg wil ik u, ook namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk bedanken voor de prachtige cadeaus en bloemen die ik mocht ontvangen bij mijn afscheid. Het was een geweldige receptie. A. Doderer OVERLEDEN Op 2 oktober is de heer J.G.A. KEIZER (83) overleden. De heer Keizer trad op 1 mei 1925 in dienst van Heineken te Amsterdam. Hij ging met pensioen op 1 juni 1968. Op 2 oktober overleed de heer A.J. KLEINHOUT (76). De heer Kleinhout trad op 7 juni 1961 in dienst van Heineken te Amsterdam. Hij ging met pensioen op 1 november 1974. Groot was de verslagenheid bij allen die hem hebben gekend bij het vernemen van het overlijden van de heer Joh. Rietberg op 3 november 1986, op 57-jarige leef tijd. De heer Rietberg trad op 1 september 1956 in dienst bij de Inkoop-afdeling. In dat vakge bied heeft hij ruim dertig jaren gewerkt, in het bijzonder bij de Afdeling Machines en Appara tuur, waaraan hij sedert 1976 lei ding gaf. Voor de Werkmaat schappijen in binnen- en buiten land was hij een welkome en betrouwbare raadgever op het gebied van lokale inkoopaangele genheden. In de verstandhou ding met de lokale medewerkers verwierf hij zich daarbij de bij naam van "Inkooppeetvader" en "Inkoopgoeroe", bijnamen waarop hij zeer trots was. De heer Rietberg was op en top een Heineken man, trots op de onder neming waarvoor hij werkte, dat liet hij duidelijk merken. Als inkoper was hij een enthousiast en deskundig vakman. Zeer plichtsgetrouw en met een groot gevoel voor humor. Wij leven mee met zijn vrouw en zijn fami lie. De grote belangstelling bij zijn begrafenis heeft de waarde ring voor hem binnen en buiten de onderneming onderstreept. Heineken heeft in hem een vriend en een fijne collega verlo ren. Op 4 oktober is de heer M. KRIESCH (84)overleden. De heer Kriesch trad op 18 mei 1921 in dienst van Heineken te Rotterdam. Hij ging met pensioen op 1 mei 1967. Tot onze diepe droefheid en grote ontsteltenis is de heer Joh.A. Kienstra op 28 november 1986 op 44-jarige leeftijd op weg naar kantoor ten gevolge van een verkeersongeval overleden. De heer Kienstra trad op 1 novem ber 1967 in dienst als commer cieel assistent. Na werkzaam te zijn geweest op de afdelingen Economische Analyse en het Horecasecretariaat Amsterdam werd de heer Kienstra op 1 januari 1974 benoemd tot le assistent van deze afdeling. De heer Kienstra werd vervolgens op 1 januari 1976 benoemd tot Hoofd Verkoop Binnendienst Vrumona te Bunnik. Na meer dan acht jaar bij Vrumona te heb ben gewerkt werd de heer Kien stra benoemd tot le medewerker Centrale Contractenvervaardi- ging Horeca te Zoeterwoude en per 1 april 1986 tot administra teur van de afdelingen Loop baanontwikkeling en Centrale Training en Vorming. Wij zullen in dankbaarheid de heer Kien stra ons blijven herinneren als een zeer gewaardeerde collega die voor eenieder een warme belangstelling had en wiens grote medemenselijkheid en bewogen heid een voorbeeld voor ons allen was. Zijn leven was vervuld van een zorg, trouw en inzet voor de onderneming en een liefde volle toewijding voor zijn gezin. Wij wensen zijn zwaar getroffen vrouw en twee dierbare kinderen alle sterkte toe om dit grote ver lies te dragen. Op 2 november is overleden de heer G. GEVERS (64). De heer Gevers kwam in dienstop 1 mei 1972 bij Heine ken Den Bosch. 1 december 1981 werd hij opgenomen in de HIR.

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 31