Beste opnamen van het jaar Fotoclub Rotterdam G J. de Graaff G. Mijnheer gfl IP* Zoeterwoude- Met een receptie in De Hooiberg werd jr op 1 oktober luister bijgezet aan het 25-jarig dienst- iaa V verband van de heer G.J. de Graaff van de afdeling Kantoororganisatie. Bij de voorontvangst speldde de heer Fröhlich de gouden Heineken spel op en bedankte hij de heer De Graaf voor zijn inzet. In het Ontvangstgebouw sprak de chef van De Graaff, de heer De Boer. De aktivitei- ten voor onze nationale zwemtop, die De Graaff in z'n vrije tijd onderneemt, bleven niet onopgemerkt. Het cadeau - boeken over Engeland en een typemachine - was verpakt in een manshoog beeld dat was vervaardigd door Reclame Ser vice. Voorstellende een persoon -lees: De Graaff- gehuld in zwembroek die met één teen de watertemperatuur contro leert. De heer De Graaff was vergezeld van zijn echtgenote en twee dochters alsmede van twee broers met hun echtge notes. Het weerzien met verschillende oud-collega's uit de periode waarin De Graaff een commerciële functie uitoe fende voor Seven-Up, dat was tot begin jaren '70, was harte lijk. Mede daardoor werd het een bijzonder geanimeerde bij eenkomst. 2j"g Leeuwarden - In de ontvangstruimte van Bokma in Leeuwarden kreeg G. Mijnheer op 2 oktober een IhP receptie aangeboden i.v.m. zijn 25-jarig dienstver band. In 1961 kwam hij als 18-jarige in dienst bij Bokma als boodschappenjongen. De heer Zwaagstra merkte in zijn toespraak op dat de heer Mijnheer als chauffeur op de Bokma-bestelwagen altijd boodschappenjongen is geble ven maar dan in de ruime zin van het woordAls 'het gezicht van Bokma' schroomde hij niet quasi nonchalant met de bestelwagen door 'het beeld' te rijden bij opnames voor het journaal. Menig bezoeker haalde hij op bij het station, en daarmee was hij voor hen vaak de eerste kennismaking met Bokma. De wisselende werkzaamheden die de heer Mijn heer gedurende 25 jaar verrichtte leverden bij het ophalen van herinneringen veel hilariteit op. Maar tevens werd dui delijk dat plichtsbetrachting, inzet en een goed humeur voor hem steeds bovenaan stonden. Mijnheers echtgenote en kin deren zagen toen hoe de jubilaris de gouden Heineken speld kreeg alsmede tal van cadeaus. Na het dankwoord van de heer Mijnheer, waarbij hij hoopte op dezelfde voet verder te kunnen gaan, konden de aanwezigen hun persoonlijke gelukwensen aanbieden. Tijdens de laatste ledenbijeenkomst van Fotoclub Heineken Rotterdam in 1986, is de verkiezing 'beste foto en beste dia van het jaar' gehouden. De beste foto van 1986 is van Frans van der Zandt. Zijn onder- werp is een loods, waartegen de witte trap wel erg fijn afsteekt. De rechterpartij van de foto is opgevuld met de schaduwen van de trap. Tot beste dia van 1986 werd de opname gekozen van Rob Slot. Hij heeft de windkering op de Maasvlakte gefotografeerd. De blauwe lucht is verkregen door gebruikmaking van een polarisatiefilter. Tegen deze blauwe lucht en de witte windkering steekt de gele keet prachtig af.

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 29