Meekma weert zich goed tegen Hoppe Biljarttrofee naar Bunnik Bokma op de sportieve toer ■a w In het jaarlijkse zaalvoetbal toernooi dat de Gedistileerd en Wijngroep dit maal op zaterdag 25 oktober had georganiseerd, was een van de 'toppers' de wedstrijd tus sen de teams van Hoppe en Meekma. Het gelegenheids team van Meekma (voorna- melij k gevormd door marke tingmedewerkers van de GWN) weerde zich hierbij goed tegen het vaste Hoppe vijftal. Met slechts 1 punt verschil wist Hoppe te win nen. 3-2 voor Hoppe was de uitslag. In de rangschikking van het gehele zaalvoetbal toernooi bekleedden de Hoppe- en Meekmaploeg respectievelijk een vierde en vijfde plaats. Winnaar van de Hoppe wisseltrofee werd de afvaardiging van de Zoe- termeerse brandweer, de tweede prijs was voor de politie, derde werd Damco en zesde (en winnaar van de sportiviteitsprijs) het team van Deleave. J. Buizer van de GWN reikte na afloop de prijzen uit. meer baten. Bunnik bleef ijzersterk de leidende positie innemen. Zelfs ten koste van Zoeterwoude, dat op gro tere achterstand werd gezet. De eindstand is als volgt: 1 e Bunnik met 40 punten2e Zoeterwoude met 35 pun ten, terwijl Amsterdam en Den Bosch gezamenlijk met 27 punten de laatste plaats bezetten. De wisseltrofee werd aan het Bunnikse team uitgereikt door ir. P. Ha mers, de Bossche bedrijfslei der. Dat de deelname aan dit toernooi zeer gezellig maar bovenal zeer sportief is ver lopen, benadrukte voorzit ter Van Doremalen in zijn slotwoord. Dhr. Hamers (3e van links) reikte aan de heren Timmermans, Smit, van Halderen en Bosman (v.l.n.r.) de prijzen uit. Ook de heer L. Kooy, bedrijfsleider Bunnik, was aanwezig. Voor het vierde jaar kwa men biljarters van Amster dam, Zoeterwoude, Bunnik en Den Bosch bij elkaar om onderling uit te maken wie deze keer de enorme wissel trofee voor een jaar in zijn bezit mocht nemen. Op de eerste zaterdag van de Alter natieve Sportdag voor Bil jarters, nam Bunnik de lei ding. De frisafvaardiging werd op de voet gevolgd door Zoeterwoude, dat slechts twee punten minder had. De tweede en laatste sportdag werd door Den Bosch en Amsterdam begonnen met een flinke achterstand. Goede voorne mens in deze stand verande ring te brengen mochten niet De personeelsvereniging van Bokma te Leeuwarden is zeer actief. De eerste acti viteit in het nieuwe 'seizoen' was, zoals gebruikelijk, een bowlingavond. Uit de grote opkomst bleek wel dat men het plezierig vindt buiten de werksituatie gezellig met elkaar een avond door te brengenMaar daarom werd niet minder verwoed om de punten gestreden, waarbij de ervaren bowlers met han dicap speelden om ook de beginnelingen evenveel kans te gevenBij de heren wist de heer DBrouwer 268 punten te vergaren, hetgeen goed was voor een eerste plaats en een fraaie beker. Tweede en derde werden B. Wijbenga en J. Lebbing. Bij de dames was het mevrouw S.M. Veen- stra die met 265 punten de beste was. De dames G. van Olst en S. Meek deelden de 2e/3e plaats met 224 punten. Wie na deze bowlingwed strijd met lege handen naar huis was gegaan, kon een maand later opnieuw zijn of haar vaardigheden testen bij het tafeltennis, sjoelen en klaverjassen. Ook op deze avond bleek de animo voor een dergelijke activiteit zeer groot. 14

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 18