Amstel 1870 in displaykrat Het displaykrat is onlangs geintrodu- ceerd bij de uitlevering van de bokbie- ren. Interessant om te weten is dat het displaykrat primair is ontwikkeld met het oog op de introductie van Amstel 1870. Een nieuw produkt vraagt nu eenmaal ook om een goede maar vooral opvallende verpakking. De aan dacht van de consument moet juist ook door de verpakking richting Amstel 1870 getrokken worden. Door te besluiten Amstel 1870 in de normale Amstelkratten te presenteren zou er afbreuk worden gedaan aan het nieuwe van het produkt. Het display krat, met z'n opvallende openingen waardoor in één oogopslag Amstel 1870 te herkennen is, staat garant voor een goede produktpresentatie. Daar naast vormt het stevige, kartonnen six- pack een geschikte aankoopeenheid voor het nieuwe produkt,waarvan niet verwacht mag worden dat het meteen per heel krat gekocht wordt. En uiter aard wordt voor Amstel 1870 de nieuwe 30cl. statiegeldfles gebruikt. van Amstel 1870 gebogen. Later werd de ontwikkeling van Amstel 1870 voortgezet door Produktie Bier Neder land. Introductie Op 10 december j.l. isAmstel 1870 offi cieel ten doop gehouden door de heer A.Oostra. Dat gebeurde in het sfeer volle Amstelhotel. Voor deze officiële presentatie waren vele mensen uit de Horeca- enThuisverbruikwereld uitge nodigd en uiteraard de pers. Amstel 1870 zal niet stilletjes op de markt ver schijnen. De introductie zal onder steund worden in dagbladen, tijdschrif ten, op levensgrote billboards en op televisie. In maart is er een opvallende introductiecampagne in de nationale dagbladen terwijl -uiteraard vanaf maart- het hele jaar uitdagende full colour advertenties in tijdschriften zul len verschijnen. Vanaf april 1987 wor den meer dan 60 t.v.-commercials uit gezonden. Daarnaast is er uiteraard fraai winkel materiaal beschikbaar. Dit alles onder een niet mis te verstaan thema: Nieuw Amstel 1870. Een uitdaging voor de echte bierdrinker. Alles wijst erop dat Amstel 1870 een succes wordt. Onze brouwers en het produktmanagement hebben er alle vertrouwen in! Kennismaken met Amstel 1870? In maart zal tijdens de contactbiertjes en -borrels Amstel 1870 te verkrijgen zijn zodat alle medewerkers, mits men daaraan behoefte heeft, weten hoe deze nieuwe biersoort smaakt.

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 17