J.L.A.M. van Berkom J.A.A. van Stek RJ.L. van Gogh Afscheid D. Brouwer 2|— Den Bosch- Op 28 augustus was het 25 jaar geleden ^9 dat de heer Van Berkom als leerling bij Heineken I# Den Bosch in dienst kwam. Tijdens de receptie op vrijdag 5 september werden de jubilaris en zijn echtgenote in een overvolle Cambrinuskelder toegesproken door de heer J. Peet, afdelingschef Verpakken. De heer Peet noemde dit jubileum uniek, omdat de heer Van Berkom ver geleken met de meeste jubilarissen nog zeer jong is (40 jaar). Tot maart 1971 werkte de heer Van Berkom in het Brouwhuis. Vervolgens ging hij naar de Bottelarij waar hij na verloop van tijd zijn huidige functie van groepsleider bereikte. Ook op andere terreinen heeft hij zijn verdiensten voor Heineken gehad, zoals de B.Z.B. (Bedrijfs Zelfbe scherming), later de E.H.B.O. en de bestuurlijke werk zaamheden voor het C.N.V. Ook de Heineken Fanfare hoort in deze opsomming thuis. Van Berkom is binnen de muziekvereniging ruim 23 jaar actief, waarvan 10 jaar als secretaris. De heer Van Berkom bedankte tot slot de spre kers en alle belangstellenden voor hun aanwezigheid. iff |P Amsterdam- In een ouderwets volle Kuiperij werd gir op 18 september de receptie van de heer Van Stek Sta lsP gehouden, die was vergezeld van zijn familieleden. Nadat hem door zijn moeder de speld was opgespeld, werd de jubilaris toegesproken door de heer Vleghert. Deze ging in zijn toespraak in op het werk bij reclame service waar de heer Van Stek nu tien jaar werkzaam is. Gebaseerd op de recente reclame-campagne van Amstel "Mijn stek, mijn Amstel" en "Mijn verovering, mijn Amstel" kreeg het echt paar Van Stek foto's overhandigd. Hierna kreeg de heer Waaijer de gelegenheid om de jubilaris, namens de zeer vele kennissen uit het gehele land, een gelukwensenboek te over handigen. Om dit boek op tijd binnen te krijgen werd dit; zoals het gebruikelijk is bij veel evenementen, onder escorte van 2 rijkspolitie-agenten op motoren de Kuiperij binnenge reden. Na een toespraak van de heer Van Hoogdalem kreeg de jubilaris een fiets aangeboden die door oud-Amstelwiel- renner Peter Stevenhaagen werd binnengereden. Als laatste spreker sprak de heer Schouwenaar van de Stichting Olym piad Ronde door Nederland. Den Bosch- De heer Van Gogh werd, vergezeld van zijn echtgenote, op 26 september feestelijk op de brouwerij ontvangen i.v.m. zijn 25-jarig jubileum. In een druk bezette Cambrinuskelder voerde de heerVeen, de afdelingschef van de jubilaris, het woord. De grote opkomst kan deels verklaard worden doordat 'Piet van de Post', zoals velen de jubilaris kennen, op tal van plaatsen binnen de brouwerij heeft gewerkt. Ondermeer als 'sloeper' en 'bierontvanger' maar ook bij Verpakken. In 1984 volgde overplaatsing naar de Postkamer/Repro. Nadat de heer Veen de jubilaris bedankt had voor zijn inzet voor Heine ken, gaf hij hem de envelop met personeelsbij dragen en overhandigde hij een boeket bloemen aan mevrouw Van Gogh. De heer F. Kuijpers sprak hierna de jubilaris toe, en overhandigde namens de collega's van de postkamer een namaakcamera met 3 videobanden. Als laatste spreker haalde de heer A. van Run nog herinneringen aan de kelder- tijd op. Hij eindigde met de overhandiging van een koolzuur- meetapparaat omgeven door bloemen, namens de oud-col lega's van de kelder. Leeuwarden- Op 30 september heeft de heer D. Brouwer, chef magazijnen/intern transport, na een dienstverband van 48 jaar afscheid genomen van Bokma. De heer Ninck Blok sprak tijdens de receptie als eerste. Hij dankte de heer Brou wer voor het vele werk dat in al die jaren was verricht en vooral de wijze waarop hij dit heeft gedaan. Vervolgens sprak de heer Zwaagstra, als bedrijfsleider en als voorzitter van de personeelsvereniging. Hij roemde zijn collegialiteit, zijn veelzijdigheid en zijn computergeheugen. Namens de personeelsvereniging overhandigde hij een radio-cassette- recorder. De heer P. Bokma dankte de heer Brouwer voor de goede verstandhouding, mede in het licht van de in al die jaren gegroeide persoonlijke relatie tot de familie Bokma en bood namens de familie een fototoestel aan. Tot slot dankte de heer Brouwer de in grote getalen opgekomen belangstel lenden, de (oud)collega's voor de samenwerking en de spre kers voor hun lovende woorden. Hierna volgde een geani meerd samenzijn met de vele aanwezigen uit Leeuwarden en Zoetermeer en de externe relaties. 25

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 25