Zwarte Kip prominent present Oriëntatie-cursus in Zoeterwoude tSSSSSSSsttSSf* Zwarte Kip Advocaat wordt sinds kort met een nieuwe display op de markt gepresenteerd. Op een oppervlak van 42 bij 56 centimeter staan in deze dis play 144 halve-liter flessen. De geringe ruimte die de display in beslag neemt biedt voordelen zowel tijdens het transport als in de winkel. Evenals de displays met blikjes Heineken bier die deze zomer in een aantal grootwinkel bedrijven hebben gestaan, is de Zwarte Kip-display kant en klaar op een pallet geplaatst. Deze kan eenvou dig de zaak in worden gereden. Een maal in de winkel wordt op de display een kleurige kaart aangebracht met daarop 3 smakelijk uitziende nage rechten waarin advocaat zit verwerkt. Waarmee de presentatie extra aan dacht trekt. Receptenboekje En nu we het toch over nagerechten hebben nog het volgende. Eind sep tember verscheen als extraatje bij het blad Margriet een klein boekje getiteld 'Toetjes met 'n tic'. Daarin een reeks recepten voor lekkere toetjes, waarbij advocaat, bessenjenever dan wel kof fielikeur wordt gebruikt. Het boekje kwam mede tot stand in samenwerking met GWN, getuige ook de adverten ties voor Zwarte Kip, Coebergh en Evita. Voor Heineken medewerkers zijn exemplaren van dit boekje beschik baar bij de Personeel Uitgifte Magazij nen op de verschillende vestigingen. Junior brandsmanager van GWN, de heer N.A. Verveldenbij de nieuwe display De afgelopen zomer organiseerde de afdeling Technische Opleidingen van HTB voor de eerste maal een oriënta tie-cursus in brouwen voor het hogere management, en met name voor dege nen die geen technische achtergrond hebben. Vijf dagen lang werden drie managers uit Argentinië - allen werk zaam binnen de Quilmes brouwerij groep - en drie Hollandse collega's in de trainingszaal in Zoeterwoude weg wijs gemaakt in de geheimen van het bierbrouwen. Van de basisprincipes van het brouwproces, tot aan de meest recente ontwikkelingen op technisch en technologisch gebied. Op de foto staat de heer R. Grasman (HTB pro cestechnologie) voor de 'klas' die - van boven naar beneden - bestaat uit: H. Rivera, A. Amaral Paz, G. Stolk, F. van Eek, A. Failo en J.G.C.M. Jans-

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 18