Heineken roeit met de riemen die het heeft Vrumona neemt deel aan bedrijventennistoernooi Heineken nam zaterdag 20 september deel aan de Mees Zoonen Regatta 1986, die op de Bergse Voorpias in Rotterdam werd verroeid. Dit j aar stonden de wedstrij - den in het teken van het hon derdjarig bestaan van de roeivereniging Nautilus, de organisator van dit roei-eve- nement. Onder fantastische weersomstandigheden kwa men meer dan veertig bedrijfsachten (een record) tegen elkaar uit. Over de afstand van een kilometer werd soms letterlijk een boord-aan-boord gevecht geleverd. In de finale wist de enthousiaste Heineken-acht een twintigste plaats te bemachtigen. "Een goed resultaat, want het is van daag de eerste keer dat de hele ploeg bijeen is. In de finale kregen we de smaak te pakken en roeiden we maar liefst tien seconden sneller dan in de eerste heat. Hope lijk kunnen we volgend jaar uit een grotere groep roei- enthousiastelingen putten, zodat we ook tevoren kun nen trainen. En misschien kunnen we dan een Heine ken èn een Amstel-acht for meren", aldus Robert Dou- qué, initiatiefnemer van de Heineken-acht. (Oud)roeiers met ervaring (van alle Heineken vestigin gen) kunnen zich bij hem aanmelden. Zijn telefoon nummer is 071-815022. "Bent u klaar..Af!". Zo klonk het commando bij destartboei. Met in de boot van links naar rechts stuurman Niek Pieterse Robert Douqué (HTB), Jan Schotgerrits (plaatselijke perso- neeldienst Zoetermeer), Han Dekker (produktieleider Zoeter- woude), Wim Ingenhoven (public relations Nederland)Vincent Sturkenboom (horecagebied Rotterdam), Frank Gerritsen (in valler), Albertien Paardekooper (research HTB) en KeesWestra (verpakken/magazijn en intern transport), die zich gereed maken voor de start. De jongen, die op z'n buik ligt, houdt de boot voor de start vast. aan het evenement waren er veel supporters aanwezig om speelsters en spelers aan te moedigen. Aanvankelijk leek het erop dat Kodak met de hoogste eer zou gaan strij - ken. Maar naarmate de com petitie vorderde bleek de kracht van het team van de Gemeente Bunnik. Na een spannende strijd kon de loco-burgemeester van Bunnik, mevrouw B.A. van Echtelt, aan het einde van de middag de prijsuitreiking verzorgen. De einduitslag luidde als volgt: le plaats voor de Gemeente Bunnik, 2e plaats voor Vru mona, de 3e plaats voor de NMB en vierde en laatste het team van Kodak. De Gemeente Bunnik kan de wisselbeker behorend bij dit toernooi nu eindelijk een definitieve plaats geven. Want door voor de derde achtereenvolgende maal het toernooi te winnen, blijft de beker in hun bezit. Een gezellige barbecue besloot dit sportieve evenement. takel waren de uit acht perso nen bestaande teams van de Gemeente Bunnik, de Nederlandsche Midden- standsbank kantoor Bunnik, Kodak uit Odijk en het team van Vrumona. De organisa tie van dit toernooi wordt jaarlijks door een van de deelnemende bedrijven ver zorgd. Dit jaar was het de beurt aan de NMB. Mede dank zij het mooie weer en de publiciteit voorafgaand Op zaterdag 20 september j 1 werd voor de derde maal in successie het Bedrijventen nistoernooi georganiseerd op de tennisbanen van Vru mona. Deelnemers aan dit jaarlijks terugkerende spek 11

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 11