Verrassingen in badmintontoemooi physieke distributie PERSONEELS FEEST AMSTERDAM De winnaars. Van links naar rechts Van Dijk, Geurtz, De Rooij en Brummer en chef Physieke Distributie te Den Bosch, J. Visseren, die de prijs uitreiking verrichtte. Actie-opname van de nieuwe kampioen, Jan Paul de Rooij. Op zaterdag 4 oktober beleefden de mede- werk(st)ers van Physieke Distributie te Den Bosch een gezellige en sportieve middag in sporthal de Maas poort. Voor de tweede maal werd daar gestreden om de P.D. Badminton-wisseltro- fee. Men begon met een voorronde van vier poules. De twee eersten van elke poule plaatsten zich voor de kruisfinales. Zowel in de voorronde als in deze finales ging het er spannend aan toe. Zo werden beide finalis ten van vorig jaar, Will van Eeuwijk en Peter Ploegma kers, uitgeschakeld. De halve finales werden gewon nen door Frank Geurtz en Jan Paul de Rooijdie res pectievelijk Harry de Wit en Sjef Brummer versloegen. De eindstand was als volgt: 4e Harry de Wit, 3e Sjef Brummer, 2e Frank Geurtz. Eerste en P.D. Badminton- kampioen van 1986 werd Jan Paul de Rooij Het personeelsfeest wordt gehouden op 13 december a.s. om 20.00 uur in de zalen van Inkoopcombinatie Nederlandte Amster dam. Optredens van: Donna Lynton Gerard Joling Benny Neijman Ballroom Blitz Golden Bis Band Beierse Kapel En attracties als casino en disco. Personeelsleden die kortgeleden zijn over geplaatst van Amster dam naar een andere vestiging en die het per soneelsfeest willen bij wonen, kunnen contact opnemen met de heer J.G. Vermeulen, Al Hel, telefoon 020- 703223. 10

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 10