Amsterdam
P. Mulder (O.S.G.) met mw. H.
Beekink
R.L.M. van Kats (B.T.D.) met mw. Y.
Hogendijk
Bunnik
C.H.W. van Leeuwen (mechanische
werkplaats) met mw. P. van Beijnum
Den Bosch
J.A.M.M. Keijzer (vrachtauto's) met
mw. A. Verhagen
Horecagebieden
J.H. v.d. Heijden (expeditie, Midden-
Brabant) met mw. R. Stevens
Zoetermeer
Mw. C.A.J.M. Fles (WijnhandelReuch-
lin) met G. Deketh
Zoeterwoude
R.A. Droog (magazijn intern trans
port) met mw. M.D. Manuhutu
PA. Wassenaar (magazijn intern
transport) met mw. C.M. Remmelzwaal
R.W. Verhaagen (PVIsysteembeheer)
met mw. V. Roest
Amsterdam
Jorinda W., d.v. W.J.M. Hoogeveen
(personeeldienst)
Deanne, d.v. C. Dijkstra (kwaliteits
dienst produktie)
Nicole L.M., d.v. A.C. Ruys (kelders)
Bunnik
Karim, z.v. R. Machouahi (interne
dienst)
Rafik, z.v. M.A. Manssouri (verpak
ken)
Jamila, d.v. M. Izmar (intern transport
Horeeagebieden
Nico, z.v. C.M.G. Swertz (expeditie,
Limburg)
Chantal, d.v. P.A.J. Canters (HTSMid-
den-Brabant)
Margot, d.v. C.H.J, v.d.Kroon (maga
zijn expeditie West- Brabant!Zeeland)
en mw. F.J.H. v.d. Kroon-Vissers (expe
ditie West- Brabant/Zeeland)
Anouk,d.v. H.A. Broersma(expeditie,
Groningen/Friesland/ Drente
Sara, d.v. P.J. Schaperkötter (debiteu
ren administratie Amsterdam/Utrecht)
Dennie, z.v. J.P.M. Walraven (magazijn
Midden-Brabant)
Trudy, d.v. L.M.A. Custers (expeditie,
Limburg
Leeuwarden
Wilco, z.v. E. Bosma verpakken
Maastricht
Christianne E., d.v. S.G.J. Knaapen
(wortkelder)
Zoetermeer
Robert, z.v. L.P. v.d. Kolk (verkoop
thuisverbruik)
Zoeterwoude
Marieke, d.v. R.A. Huisman (storings-
groep verpakken &M.1.T.)
Mandy, d.v. L. de Jong (storingsgroep
verpakken M.l.T.)
Bas, z.v. A.G. v.d. Bovenkamp (soft
ware procesautomatisering HTB)
Josephine, d.v. Th. J. Slof (techniek
assistentie werkmaatschappijen HTB)
Flore, d.v. P. Boer (procesautomatise
ring electro HTB)
Lara, d.v. A.A. Lindeman (PVIsys
teembeheer)
Amsterdam
Voor het diploma EHBO
W. JGrapendaalJde Lang en AJM
Weesepoel (bewaking),
mw. A.L. Huisman (bibliotheek docu
mentatie) T. A. de Jong (technische
dienst), J.A. Lindhout (brouwen), P.
Postma (verpakken)mw. E. Spanjer
(fin.concern verslaggeving)Q.M.M.
van Trigt informatie afdeling)JMH
Boskma (brouwen algemeen) voor
L.S.B.L.-B.
J.J.M. Spooij (brouwen) voor
L.S.B.L.-VO.A.
H. Boonstra (laboratorium) voor MO-
A-Wiskunde.
Den Bosch
J. Verhoeks (interne accountantsdienst)
voor S.P.D.-II.
Horecagebieden
H.W. Cranen (commercieel technische
dienst, Limburg) voor Koeltechniek.
P.J. Schaperkötter (debiteuren admini
stratie Amsterdam/Utrecht) voor 1.1
Basiskennis Informatica.
P.J.W.M. Daris (HTS, Midden Brabant)
voor Toegepaste Elektronika.
L. van Gelder (Verkoop Den Haag)
voor diploma Handelskennis voor het
Horecabedrijf.
De volgende heren zijn geslaagd voor
het C.C.V.-B diploma: H.G.C.
Reijnders, F.A.W. Smits, J.L.P. de
Swart, F.K. Krah en J.J.G.M. Derks
(allen werkzaam op de afdeling expeditie,
Limburg).
Zoetermeer
J. Witvoet (bewaking) voor Beveili
gingsbeambte D.
Zoeterwoude
A. Boers (informatisering planning
control HTB) voor B.2 Gegevensban
ken.
PW. v.d. Eijk plaatselijke administra
tie), M.P. v.d.Meer (applicatieontwikke
ling) en D.J. v.d. Kamp (verwerking
HAG) voor 1.1 Basiskennis Informati
ca.
J.P.A.M. v.d. Jagt (applicatieontwikke
ling) voor S.3 Systeemonderzoek.
P.W. van Oeveren (utilities milieu-
techn.HTB) voor Energie-coördinator.
PM. van Veelen (vorderingenbeheer)
voor Credit Management.
J.R.M. Wessels (centrale inkoop HTB)
voor Declarant.
J.J.M. v.d. Zwaan (planning en control
HNB) voor S.P.D.-II.
JW. Zweeris (bewaking) voor het basis
diploma beveiligingsbeambte.
MAshraf verpakkenvoor Procesope
rator-A
W.J. Schaap (brouwen) voor Proces
operator CT.
G. van Duijn (brouwen) voor Proces
operator B
J.H. Tijvelijn en A.H. Wentink (brou
wen), mw. M.J.J.A. Adegeest, mw. H.
v. Eerten enT. A. Wijsman (servicelabo
ratorium), J. Harteveld en P. Buisman
(verpakken) zijn allen geslaagd voor de
cursus Levensmiddelen, mikrobiologie
en hygiëne.
Voor het diploma E.H.B.O.:
J. Kokkedee, E.N. Boekee (brouwen),
P. Beije (storingsgroep/verpakken
M.I.T.), mw. S.J.S. de Wit en mw.
C.H.M. Hazenoot (algemeen mutatie
centrum), Mw. A.P. Diekmeier (pro
duktie overhead)
Den Bosch
Mw. M.J.C. van Uden-Eggly plaatse
lijke administratie)
26