r.v
,v b'. J
Vl.T. I s
f
HUWELIJK
Amsterdam
Mw. A.E. de Lijser (deskresearch/algemene
zaken) met L.J. Frugte
Den Bosch
J.H.M.L. Meijs(verpakken) metmw. B.J.W.
van Wijk
M.C.M. van Esch (verpakken) met mw.
A.B.M. de Wildt
M. Maas (verpakken) met mw. J.M. van Lies
hout
L.J.M. van Linder interne dienst) met mw.
J.J.M. Kradolfer
W.N.J.F. Leyten (verpakken) metmw. M.M.
Rutten
A.J. Sluijter (verpakken) met mw. J.C. Poen
F.F. Slikboer (boekhouding) met mw. I.H.de
Leeuw
M. Turlings (vrachtauto's) met mw. I. v.d.
Heijden
Bunnik
Mw. F.P. Treille (logistiek opslag transport
algemeen) met W. A.M. Kieboom (marketing
management Zoeterwoude) L. Gerrits (botte
larij) met mw. A. Schouten
C.C.J. Ham (storingsdienst), met mw. B.Y.
Engelman
Horecagebieden
A.J.M. Brenders expeditieWest-Brabant
Zeeland) met mw. A.M.C. v.d. Elsthout
Zoetermeer
Mw. E.A. Schravendeel (logistiek en plan
ning) met D.A. Wamsteeker
Zoeterwoude
D.H.M. Geerlings (technischeopleidingen
HTB) met mw. W. Hoedjes
Mw. A.H. Paardekooper (water milieu
HTB) met A. Koldijk
W.A.M. Kieboom (marketingmanagement)
met m w. F. P. Treille (logistiek opslag transport
algemeen, Bunnik
C. de Vreugd (HAG shifts) met mw. M.W.
van Prooijen
Mw. N. Allebes (centraalsecretariaat HTB)
met G.J. de Bloois
J.P. Kruit (verpakkingstechnologieHTB) met
mw. T. Goelema
J.A. Schiphorst personeelszaken produktie)
met mw. M. van Alderwerelt van
Rosenburgh (personeelszaken Heineken
Nederlands Beheer BV)
Mw. M.D. Manuhutu (kantoorkantine) met
R.A. Droog (magazijn en intern transport)
J.C. Haasnoot (bottelarij) met mw. E.F.
Oudshoorn
A. A. Ramos (kantineproduktie) met mw. D.
Santiago Vieira
D. SchmidgallTellings (centraalmagazijn)
met mw. W.J. Holswilder
Mw. C.J.M. Bos (centralelogistiek) met W. W.
Wijnands (bewaking)
R. de Leede (meet en regelwerkplaats) met
mw. M.E. Straetemans
GEBOORTE
Amsterdam
Lennart,z.v. P.J. Hess (advertising en promo
tions)
Rosanne, d.v. J. van Kessel (internedienst)
Den Bosch
Leon, z.v. F.T.L.A. v.d. Broek (brouwen)
Lulzim, z.v. R. Islami (verpakken)
Inge L., d.v. J.G. Kraan (energiedienst)
Danielle, d.v. mw. M.J.C. van Uden-Egglij
plaatselijke administratie)
Bunnik
Thomas G., z.v. C.M. van Lienden (intern
transport)
Bilal, z.v. M. El Amrani (bottelarij)
Andy, z.v. A. van Neerbos (bottelarij)
Horecagebieden
Chantal, d.v. A. Onderwater (expeditie, Den
Haag)
Benjamin, z.v. K.C. van Dalen (expeditie,
West-Brabant/Zeeland
Paulien A.d.v. W. Hosang (hoofd horecage-
bied. Noord- Holland)
Leeuwarden
Joke, d.v. S. Hempenius (kantine)
Rotterdam
Karina, d.v. A. Zwankhuizen (export trans
port afdeling)
MarlousJ., d.v. O. Donker (export duty free)
Zoetermeer
Sanne, d.v. S.C. Nauta (orderbehandeling)
Marlette, d.v. K.D.G. vanStraalen (alcohol-
fabriek)
André, z.v. A. A. Valkenburg alcoholfa-
brtek)
Zoeterwoude
Patrick C., z.v. N. Kneepkens (planning
logistiek
Wendy, d.v. mw. G.J. Zandvliet-Bekooy
kantine/pantries)
Agnes R., d.v. R.C. de Koning (centralesala
ris administratie)
MarcellaJ.,d.v. N.C.C.M. Deckers (centrale
salarisadministratie)
Jordi J.R., z.v. mw. M.A.J. Blokland-Ver-
meulen (medische dienst) en C.P. Blokland
personeeldienst internationaal
Wenda, d.v. G.G. Bolink (procestechniek
HTB)
Thomas S., z.v. A.H. Poldermans (HAG
shifts)
Edmond,, z.v. D. v.d. Plas (verpakken)
JohannesH.,z.v. J. van Oordt v.d. Vlies (bot
telarij)
Gerrit J .T.z.v. J .T. Heemskerk (magazijn en
intern transport
Jeremiah M., z.v. E.W.J, de Roode (kwali
teitsdienst)
Naoual, d.v. A. Houmani (magazijn en intern
transport)
Amar R., z.v. B. Jaggan (bottelarij)
Dave M., z.v. H.N. Noorlander (bottelarij)
Linda, d.v. S. Anes (bottelarij)
Badderdene, z.v. L. Boussaq (bottelarij)
Vincent, z.v. D.P. Wiekens (magazijn en
intern transport)
Brahim, z.v. A. Albouazati bottelarij
Floortje, d.v. R.W.A. v.d. Poel (kelders)
Mohamed, z.v. B. Sabeg (bottelarij)
Krijn M.S., z.v. D. Remmelzwaal (bottelarij)
Elinde, d.v. A.J.J. Crama (brouwen)
Durmus, z.v. 1. Sevik (bottelarij)
Jomme.z.v.A.M.B.H. Rooyackers verpak
ken)
Nicolien, d.v. G.J. v.d. Flier (kelders)
Maria, d.v. J.W.C. v.d. Ploeg (bottelarij)
Edith A.M., d.v. C.M.P. Tijssen (bottelarij)
Paul, z.v. W.J. Brugmans (storingsgroep ver
pakken en magazijn en intern transport
Joost L.z.v. G. Bordonis (concern physieke
distributie)
GESLAAGD
Amsterdam
A. Weesepoel (interne dienst) voor Basisdi
ploma beveiligingsbeambte
J.M. Koster (assurantiën) voor Assurantiedi
ploma B
Den Bosch
Geslaagd voor de cursus Pil Inleiding in de
pneumatiek: A.J.M. Blom, W. Boons,
A.M.M. Klerks, C.M.H.J.Maas, Z. Nagy
en W.T.P. Ritmeijer (allen werkzaam bij cen
traal magazijn).
J.P. v.d. Ven (projectenbureau) voorTekenaar
constructeur pijpleidingen.
L.P.W.M. Henskens en H.J.H.Th. Stuiver
(beiden: brouwen) voor Procesoperator A.
26
Voor Procesoperator B: M.G.G. Beek
mans, A.M. v.d. Bogaert, R.R. Khoeblal,
F.P.A. Reinders, W.A. de Vaan en
E. Willemsen (brouwen); C.G.M. Adams,
R.C. de Bont, N. Damen. A.J.M. Goos,
G.J.L. Maurix, M.J. van Overdijk, L.F.P.M.
de Poorter, R.B. Schoonewagen, J.A.J. de
Veer en A.F. Visser (verpakken)
Voor het diploma Heftruckrijder:
J.M. vanAlphen, A.A.M. de Gouw, H.A.J.
de Kort en ACMThomassen intern trans
port).
Th.W. v.d. Aa (TD verpakken en opslag) voor
de cursus Microprocessors.
Mw. M.P Girard-v.d. Loo (internedienst)
voor Notuleren.
Voor het E.H.B.O.-diploma: W.N.J.F.
Leyten, W.A.J.C.M. v.d. Linden, D.A. Pol,
A.L.W. Stap, F.J. v.d. Velden, M.J. v.d.
Velden, N.v.d.Velden,N.Verdouw en H.Vos
(verpakken); J.M.C.H.M. Fleuren (technolo
gische dienst); A.JSmits (TD algemeen).
W.A. Geurtsen (TD verpakken en opslag)
voor Basiselektronica.
G.F. Weber (centraalmagazijn) voor diploma
Magazijnmeester.
M.J. Stuurman (mechanische werkplaats
voor het diploma Leerlingwezen voor bank
werker-onderhoud
Voor Toegepaste Elektronica: M.I.M.
Keizer (centraalmagazijn);T\\.W. v.d. Aa,
J.G. Bezenter, F.A.A.M.l. van Oorschoten
J.A.C. Verstegen (TD verpakken en opslag).
J.M. Quivooy (TD brouwen en energie) voor
Technisch Engels.
Ch. v.d. Heijden (TD brouwen en energie)
voor Microprocessors en microcomputers.
Voor de cursus Heftruckbeheer: W.M. van
Gooi en M.L.J. van Heek (intern transport).
C.C.F.M. v.d. Thillart (TD algemeen) voor
de cursus Milieurecht.
Voor de leergang Elektrisch schakelenJG
Kraan, P.A.J. Verhagen (energiedienst) en
M.F. van Venrooij (mechanische werkplaats)
Horecagebieden
Mw. P.B. llada (verkoopbinnendienst,
Amsterdam!Utrecht) voor Stenografie
Nederlands.
R.H. Piepenbrink (expeditie, Amsterdam/
Utrecht) voor Heftruckrijder.
Mw. J.M.P. Peiger (administratie, secreta
riaat) voor NIMA-A.
Zoetermeer
G.R. Bennes bewakingvoor Instructeur
Adembescherming.
A. van Essen (bewaking) voor Beveili
gingsbeambte D.
Zoeterwoude
E.H. Baars (extern transport) en G.H. Dors
(brouwen) voor de cursus Middle Manage
ment.
P. Beije (storingsgroep verpakken!magazijn
en intern transport) voor Meet- en Regeltech
niek.
Voor de cursus Levensmiddelen, microbio
logie en hygiëne zijn geslaagd:
Ph. Willemstein, P. Struiksma, H.J.H.
Kroon, E. Kotte en J. Schaap (allen werk
zaam bij de afdeling brouwen), M. van Veen
en mw. M.JNoppen-Opdam (beiden: service
laboratorium) enW.G. v.d. Draay (brouwen).
J.A.A.F. CaspersenC.M. Steinmann (klan
tensupport HAG) en H. de Jong (info/auto
matisering HNB) voor B.l Basiskennis
bestandsorganisatie
J. Hasan (research HTB) voor Techniek
afvalwaterzuivering.
W.J. van Houten (centrale inkoop HTB) voor
Brugopleiding reclame.
Mw. A.Y. Guerin (office management) voor
VWO-diploma.
J. Weeda en D.C. Zandbergen (centraal
magazijn) voor diploma Heftruckrijder.
Mw. Y. van Stek-Sanders (public relations
Nederland) voor NGPR-A diploma Public
Relations en Voorlichting.