Personeelsfeesten Bosschenaren binden voetbalstrijd aan met Kikvorschen Den Bosch 27 september, 20.00 uur in de Brabanthallen. Optredens door: Albert West Lee Towers Anita Meyer Diverse dansorkesten Gedistilleerd en Wijngroep Nederland 1 november, 21.00 uur in de GWN-vestiging te Zoetermeer. Optredens door: Georgie Davies Grant Forsyth Alexander Curly Dans- en showorkest Take it Easy Organist/entertainer Jan Huysing Voorts een 'casino' in het bedrijfsrestaurant. Sportief duel om de bal tussen Harry van Breugel van FC. Hei- neken (in het donkere shirt) en Bertie Pagie van De Kikvorschen Onlangs ontving de voetbal vereniging F.C. Heineken Den Bosch de Hofkapel De Kikvorschen om de strijd aan te binden om de G. Viguurs Peetvader Trofee. Onder grote publieke belangstelling verrichtte de voorzitter van de Kikvor schen de aftrap. F.C. Heine ken leek de de eerste helft een goede kans op een voor sprong te hebben, toen P. Huijsman alleen voor de keeper van de tegenpartij kwam te staan. Helaas werd de kans niet goed benut. De jonge 'kikkers' die dit jaar in Grote publieke belangstelling niet alle hoop opgegeven, want de voorzitter zegde na de prijsuitreiking toe dat volgend jaar opnieuw zal worden gestre den om de Peetvader Trofee ook van supporters van De Kikvorschen. De Kikvorschen waren opgesteld, verhoogden hierop het tempo. Dat werd noodlottig voor de wat oudere spelers van F.C. Hei neken. De rust ging dan ook in met een 2-0 voorsprong voor De Kikvorschen. Na een snelletegengoal van F.C. Heineken was er even hoop. De jonge kikkers sloegen deze hooplal spoedig de bodem in, Want toen zij wederom het tempo ver hoogden, kon F.C. Heine ken daar niet tegenop. De wedstrijd werd dan ook beslist met een 5-1 stand, in het voordeel van De Kikvor schen. Daardoor werden ze voor de tweede keer in suc cessie de eigenaar van de wis selbeker, uitgereikt door de heer G. Viguurs. F.C. Heineken heeft echter

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 19