4/5 r.v i Personeelsblad van Heineken 3 Sluiting brouwerij A/Hel 4 Reclame-activiteiten 6 Bedrijfsnieuws: 8 Shires vereeuwigd op ansichtkaart 9 Het is er weer: 10 Verenigings activiteiten: 12 Buitenland: 14 Bedrijfsnieuws: 16 Drie generaties Coe- bergh presenteerden Coe- bergh nieuwe oogst aan de 17 Jubileum en 18 Eén uit 6-duizend: 19 Ideëenbus 20 Jubileum en af scheid 2. Gezamenlijk afscheid 12 medewerkers H/Bosch in HOC 22 Kroniek 24 Proost 26 Vatvaria HET LEZEN WAARD Een producent van consumenten goederen kan het niet stellen zonder reclame te maken voor zijn produk- ten. Of het nu gaat om auto's, koffie, chocolade of bier. Voor Heineken en Amstel Bier is de afdeling Reclame Promotions Bier daarmee belast. Commercials op radio, televisie en in de bioscoop; advertenties in tijd schriften en dagbladen; affiches op reclamezuilen en aanplakborden het is een heel scala van activiteiten. Een greep daaruit op de pagina's WELKOM f it MM t. J voor Heineken en Amstel Halfjaarcijfers; Aandeel houders op excursie; Bunnik krijgt nieuwe pasteur. Heineken Bokbier en Amstel Bockbier Heineken hockeyclub viert 10-jarig bestaan met toer nooi; Sportieve zeilwedstrijd op Kagerplassen; Eigen personeelsvereniging Amsterdam/Utrecht Activiteiten in Canada; Amstel Light in 12-pack; Bralima-aandeelhouder in Nederland Rivella in standaard Vru- mona-fles; Nieuwe kratten stapelen zich op; HTB groeit uit z'n jasje: 20 man naar ander pand; Concernpro- dukten ook bij de Bijenkorf; Vrumona verkoopt het 1-miljoenste flesje Twister pers. afscheid RA. van Baarle uit Zoeter- woude 37e jaargang nr. 7 Oktober 1986 Verschijnt 10 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814288 J C; 5* Mevrouw R.G.H. Schoonveld is per 15 september in dienst getreden bij Heineken Nederland B.V. op de afde- j ling Public Relations Nederland. Als stafmedewerkster Interne PR Voor lichting zal zij zich bezighouden met de interne communicatie. Daartoe be hoort o.a. ook de uitgave van Vers van 't Vat, waarvan zij thans de hoofdre dactrice is. Hella Schoonveld heeft Nederlands gestudeerd, en werkte aanvankelijk als free-lan ce PR-medewerkster voor verschillende bedrijven. De afge lopen zes jaar was zij hoofd van de afdeling Voorlichting en PR bij de gemeente Stadskanaal in de provincie Groningen. Bij de voorpagina: De grote billboards, waarop reuze-affiches zijn geplakt, vormen een opvallend ele ment in het straatbeeld. Bij de achterpagina: Een foto die enige jaren geleden is genomen door de heer J. Rentmeester (afde ling brouwen, Den Bosch) in het Drents veenmuseum 't Aole Compas. "Helaas", zo schrijft de heer Rentmeester, "was de tap in dit oude veenkoloniale café al jaren opgedroogd Redactie: Hella Schoonveld (hoofdredactrice Yvonne van Stek-Sanders Ton van der Vliet Redactiecommissie: Drs. A. C. Redelé R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Mr. H. Schaap Ir. J. B. R. Schwietert Drs. M.M.J. Valens Correspondenten: Amsterdam: T. T. Baars Arnhem: G. W. Westenberg Bunnik: J. N. A. Groenendijk 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: T. Zwaagstra Rotterdam: M. van Woerden Zoetermeer: Mw. Y. C. M. Peeters Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations, Postbus 28, 1000AA Amsterdam, tel. 020-70 22 57.

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 2