ONZE DIENST VERLIETEN Horecagebieden G.D. Post (vrachtauto'sDen Bosch) R. Crama (expeditie, Den Haag) Mw. F.J.H. v.d. Kroon-Vissers (expedi tie, West-Brabant/Zeeland) Zoeterwoude Mw. A.A.M. van Egmond-Coster centrale diensten thuisverbruik Mw. J.C. Bakker-Klerks (kantoorkan tine Z/Wou) A.J.M. van der Knaap (verpakkings techniek HTB) Mw. M. Pavesi-Kleinjan (extern trans port ZI Wou) BUITENLAND De heer P.M.H.F. Sassen is definitief uit Nigeria teruggekomen. Op twee augustus werd de familie verblijd met de geboorte van zoon Roderick. De heer R. Kraftis eind juni definitief uit Nigeria teruggekomen. Van 31 juli t/m 16 september is hij gedetacheerd geweest bij Winward Leward Brewery op St. Lucia. Eind september vertrok de heer A.A. Lankhuyzenmvdr Rwanda, waar hij de functie van agronome op zich heeft genomen. De heer J. deJageris op 28 augustus vetrokken naar Kinshasa in Zaïre als specialiste de montage. Op 25 juni is de heer A. Zwart defini tief uit Angola teruggekomen, medio september vertrok hij naar Mbandaka in Zaire als coordonnateur services technique. De heer A.B. Rutgers kwam begin augustus definitief terug uit Curasao. Op 11 juli is de heer A.J. Kraaijo vertrokken naar Nigeria als Brewery Manager in Lagos. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik iedereen bedanken die heeft meegewerkt aan 't geweldige succes van de receptie van mijn 25-jarig jubi leum. De vele kado's hebben ons ver rast, de mensen die optraden zoals "peerke pils" en 't "totaal voetbal team" waren geweldig. Het werk hier aan hebben we zeker niet onderschat, 't Was echt "Brabants" gezellig. Men sen bedankt. Ad van Dorst Ik wil graag iedereen bedanken die aanwezig was op mijn 25-jarig jubi leum. Tevens dank ik de directie en collega's voor hun prachtige bloemen en mooie kado's. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar diegenen die op sublieme wijze het spel wie van de drie hebben gespeeld. Namens mijn vrouw en familie bedank ik jullie alle maal voor deze onvergetelijke middag. J. Bresser Voor uw belangstelling ter gelegenheid van mijn afscheid en voor de cadeaus die ik mocht ontvangen, zeg ik u, ook mede namens mijn vrouw en kinderen, van harte dank. In het bijzonder mijn collegae van CPR, maar ook niet te vergeten de vriendenclub van A/Hel. Het afscheid is voor ons een onverge telijke dag geworden. H.J. Willemsen Mijn vrouw, de beide zonen en ik zijn, evenals vorig jaar, weer bijzonder ge troffen door de vele hartelijke blijken van belangstelling bij mijn afscheid op 25 augustus 1986. Uw goede wensen, bloemen en het prachtige geschenk, maar vooral zoveel hartelijkheid, ma ken dat deze dag nog lang in onze her innering zal blijven. Het zij ons vergund u hiermede onze grote erkentelijkheid te betuigen voor de wijze waarop u allen hebt bijgedra gen deze dag voor ons heel bijzonder te maken. RB. Weeda OVERLEDEN Op 7 september 1986 is overleden de heer mr. L.M. Pahud de Mortanges (62). Hij trad in dienst op 15 februari 1954 en was vanaf 1967 secretaris van de Raad van Bestuur. De heer Pahud trad op 1 maart 1982 wegens gezond heidsredenen vervroegd uit dienst. Op 15 augustus is overleden de heer E.F. Govaërts (65). De heer Govaërts is op 1 februari 1967 in dienst getreden bij drankenhandel Amersfoort en ging op 1 juli 1986 met pensioen. Op 2 augustus is overleden de heer Dr. H.E. Jansen (78). De heer Jansen trad in dienst bij Heineken Rotterdam op 1 januari 1938 en ging met pen sioen 1 december 1972. Op 12 augustus is overleden de heer WJ.L. Jansen (78). De heer Jansen is op 1 juni 1926 in dienst getreden bij Heineken Amsterdam. 1 oktober 1972 ging hij met pensioen. Op 30 augustus is overleden de heer G. Wagenaar (87). De heer Wage naar is 1 december 1922 in dienst ge treden bij de Amstel Brouwerij te Am sterdam. 1 januari 1974 ging hij met pensioen. 23

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 23