iHimiiiiiiii I In»»» I 11 Summum»! tit«0clXcriPCQi HUH. .H1HI HUWELIJK Amsterdam F. Fernandez Vizcano (bottelarij) met mw. J. Carrasco y Sanchez C.C. Roelvin (bottelarij) met mw. F. Bührs Den Bosch W.P. Jansen (verpakken) met mw. S.H.S. Ekers R. Ramos Gomez (verpakken) met mw. A. Willems Mw. C.A. Geertzen (expeditie) met R.P. Altenburg Bunnik P.M.H. Kuyer (verpakken) met mw. G.E. Steen voort Tj. D.J. Huitema (storingsdienst) met mw. M. O verdiep Horecagebieden Mw. C.C.M. van Wijk (administratie Amsterdam/Utrecht) met A.P. van Wijnbergen Mw. P. van Lankeren (administratie, Rotterdam) met M. Scholman Zoeterwoude E.B. Silva verpakkenmet mw. C. da Grace T. Remmerzwaal verpakkenmet mw. A. Hoek G. van Kampen (juridische zakenmet mw. M.J.Th. Cornelissen P.A. Vink (plaatselijke administratie) met mw. S.M. Vermeulen J.A. van Duuren (alg. mutatiecentrum) met mw. M.K. Bechoe R.M.F. Bergman (technische trainees CTV) met mw. N. Kooij GEBOORTE Amsterdam Dina, d.v. N. Aabbouz (kelders) Khalid, z.v. E. El Bouazzati (bottelarij) Den Bosch Manon, d.v. mw. M. Pijnenburg-Tim- mers (bedrijfsbureau) Gijs P.C., z.v. T.P. Boekema (bedrijfs bureau) Roy, z.v. J.T.A.M. Berkenbosch (ver pakken) Bunnik Hendrik B., z.v. F. Kamel (verpakken) Horecagebieden Trudy, d.v. L.M.A. Custers (expeditie, Limburg) Anastasia, d.v. B.J.D. Loof (expeditie, Den Haag) Zoeterwoude Marc R., z.v. M.R. Rexen (magazijn/ intern transport) Colin G.J., z.v. J.T.M. van Leijden (bouwkundige werkplaats) Steven P.J., z.v. J.W. Lips (applicatie ontwikkeling) Richard H., z.v. A.G.M. van Engelen kantoorkantine GESLAAGD Amsterdam Voor de cursus Smeertechniek: J. van Akkeren, J. Gemser en J.J. Pes- man (onderhoud storingsgroep) Bunnik F.L.C. de Haart (informatie en auto matisering) voor S3, systeemonder zoek F. de Boer (kwaliteitsdienst)^oor Kwa liteitsuitvoerder - KD1 T.H. Bos (procestechnologie) voor cer tificaat Algemeen voorbereidende cursus verpakken C. Lamberts (planningen werkvoorbe reiding) voor Besturingstechniek) Horecagebieden A. v.d. Bosch (verkoop, Den Haag), Informatica voor Gevorderden 22 A.P.J. Bertens (personeelsdienst, Der Bosch) voor HBO-AP/PB Leeuwarden R.J. Vermeulen (technologische dienst voor MAVO, deelcertificaat wiskunde Zoetermeer H.A. van Wijk (bewaking) voor MEAO, deelcertificaten bedrijfseco nomie en calculaties en privaatrecht Mw. B.P.A. Vissenberg-Engelhar wijnhandel Reuchlinvoor vinoloog Zoeterwoude Voor de cursus C02-recuperatie: C.A. Bouwens en W.F.H. van Marw j (storingsgroep brouwen energiej: C.A.M. Duivendoorden (onderhouds groep brouwen energie); H.M.f- Muschner (energie); W.C.M. Driesser; en H.J.W. v.d. Bijl (storingsgroep ver pakken magazijn/intern transport) Voor de cursus NH3-koeltechniek A. v.d. Voet (storingsgroep brouwen energie); W.C.M. Driessen, H.J.W. v.d Bijl (storingsgroep verpakken maga zijn/intern transport); R. de Leedc (meet- en regelwerkplaats) Voor de cursus Smeertechniek: G.C. van Heumen, A.W. Lenting, F Spierenburg, C.D. Wilbrink, J.W.M v.d. Meer, A.M. Valentijn, R. v.d. Boi (storingsgroep verpakken magazijn intern transport). Voor Meet- en Regeltechniek A: A.W.M. v.d. Broeke (T.D. Algemeen). G. Jansen, P.J.W. Kreijger en P.J.M van Schijndel (T.D. Verpakken en Op slag). H.A.J.M. v.d. Meijdenberg (kwaliteitsdienst) voor Middelbare Technische Basiscursus. J.P.H.M. Sie liakus (Brouwen) en E. Hakvoort (ln terne Dienst) voor Basiskennis Infor matica. W.J.M.J. Vermeulen (T.D. Al gemeen) voor Koeltechniek C. Voor Franse Conversatie H.G. van Loen hout (Intern Transport) en W.C. van Wijk (Brouwen). Voor het E.V.O.-di- ploma. A. Kik (Intern Transport).

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 22