iHimiiiiiiii
I In»»»
I
11
Summum»!
tit«0clXcriPCQi
HUH. .H1HI
HUWELIJK
Amsterdam
F. Fernandez Vizcano (bottelarij) met
mw. J. Carrasco y Sanchez
C.C. Roelvin (bottelarij) met mw. F.
Bührs
Den Bosch
W.P. Jansen (verpakken) met mw.
S.H.S. Ekers
R. Ramos Gomez (verpakken) met
mw. A. Willems
Mw. C.A. Geertzen (expeditie) met
R.P. Altenburg
Bunnik
P.M.H. Kuyer (verpakken) met mw.
G.E. Steen voort
Tj. D.J. Huitema (storingsdienst) met
mw. M. O verdiep
Horecagebieden
Mw. C.C.M. van Wijk (administratie
Amsterdam/Utrecht) met A.P. van
Wijnbergen
Mw. P. van Lankeren (administratie,
Rotterdam) met M. Scholman
Zoeterwoude
E.B. Silva verpakkenmet mw. C. da
Grace
T. Remmerzwaal verpakkenmet mw.
A. Hoek
G. van Kampen (juridische zakenmet
mw. M.J.Th. Cornelissen
P.A. Vink (plaatselijke administratie)
met mw. S.M. Vermeulen
J.A. van Duuren (alg. mutatiecentrum)
met mw. M.K. Bechoe
R.M.F. Bergman (technische trainees
CTV) met mw. N. Kooij
GEBOORTE
Amsterdam
Dina, d.v. N. Aabbouz (kelders)
Khalid, z.v. E. El Bouazzati (bottelarij)
Den Bosch
Manon, d.v. mw. M. Pijnenburg-Tim-
mers (bedrijfsbureau)
Gijs P.C., z.v. T.P. Boekema (bedrijfs
bureau)
Roy, z.v. J.T.A.M. Berkenbosch (ver
pakken)
Bunnik
Hendrik B., z.v. F. Kamel (verpakken)
Horecagebieden
Trudy, d.v. L.M.A. Custers (expeditie,
Limburg)
Anastasia, d.v. B.J.D. Loof (expeditie,
Den Haag)
Zoeterwoude
Marc R., z.v. M.R. Rexen (magazijn/
intern transport)
Colin G.J., z.v. J.T.M. van Leijden
(bouwkundige werkplaats)
Steven P.J., z.v. J.W. Lips (applicatie
ontwikkeling)
Richard H., z.v. A.G.M. van Engelen
kantoorkantine
GESLAAGD
Amsterdam
Voor de cursus Smeertechniek:
J. van Akkeren, J. Gemser en J.J. Pes-
man (onderhoud storingsgroep)
Bunnik
F.L.C. de Haart (informatie en auto
matisering) voor S3, systeemonder
zoek
F. de Boer (kwaliteitsdienst)^oor Kwa
liteitsuitvoerder - KD1
T.H. Bos (procestechnologie) voor cer
tificaat Algemeen voorbereidende
cursus verpakken
C. Lamberts (planningen werkvoorbe
reiding) voor Besturingstechniek)
Horecagebieden
A. v.d. Bosch (verkoop, Den Haag),
Informatica voor Gevorderden
22
A.P.J. Bertens (personeelsdienst, Der
Bosch) voor HBO-AP/PB
Leeuwarden
R.J. Vermeulen (technologische dienst
voor MAVO, deelcertificaat wiskunde
Zoetermeer
H.A. van Wijk (bewaking) voor
MEAO, deelcertificaten bedrijfseco
nomie en calculaties en privaatrecht
Mw. B.P.A. Vissenberg-Engelhar
wijnhandel Reuchlinvoor vinoloog
Zoeterwoude
Voor de cursus C02-recuperatie:
C.A. Bouwens en W.F.H. van Marw j
(storingsgroep brouwen energiej:
C.A.M. Duivendoorden (onderhouds
groep brouwen energie); H.M.f-
Muschner (energie); W.C.M. Driesser;
en H.J.W. v.d. Bijl (storingsgroep ver
pakken magazijn/intern transport)
Voor de cursus NH3-koeltechniek
A. v.d. Voet (storingsgroep brouwen
energie); W.C.M. Driessen, H.J.W. v.d
Bijl (storingsgroep verpakken maga
zijn/intern transport); R. de Leedc
(meet- en regelwerkplaats)
Voor de cursus Smeertechniek:
G.C. van Heumen, A.W. Lenting, F
Spierenburg, C.D. Wilbrink, J.W.M
v.d. Meer, A.M. Valentijn, R. v.d. Boi
(storingsgroep verpakken magazijn
intern transport).
Voor Meet- en Regeltechniek A:
A.W.M. v.d. Broeke (T.D. Algemeen).
G. Jansen, P.J.W. Kreijger en P.J.M
van Schijndel (T.D. Verpakken en Op
slag). H.A.J.M. v.d. Meijdenberg
(kwaliteitsdienst) voor Middelbare
Technische Basiscursus. J.P.H.M. Sie
liakus (Brouwen) en E. Hakvoort (ln
terne Dienst) voor Basiskennis Infor
matica. W.J.M.J. Vermeulen (T.D. Al
gemeen) voor Koeltechniek C. Voor
Franse Conversatie H.G. van Loen
hout (Intern Transport) en W.C. van
Wijk (Brouwen). Voor het E.V.O.-di-
ploma. A. Kik (Intern Transport).