Gezamenlijk afscheid UNIEKE RECEPT M. CRAANE. De heer Craane is in dienst geko men op 5 februari 1968 bij de afdeling Bottelarij als bot telarij-arbeider. Op 1 januari 1985 werd hij overgeplaatst naar de afdeling Legkelder als corveeër in dagdienst en sedert 1 maart 1985 is hij werkzaam geweest als tapstan- genreparateur binnen de afd. Verpakken tot aan zijn op name in de Overbruggingsregeling per 1 mei 1986. H.J. VAN GEENE. De heer Van Geene trad in dienst op 1 oktober 1958 bij de afdeling Huishoudelijke Dienst als terreinbewaker. Tot aan zijn opname in de Overbruggingsregeling per 1 juni 1986 is hij bij de Interne Dienst werkzaam gebleven, waarbij hij sinds 1 oktober 1962 de functie van hoofdbewaker oftewel groepsleider Beveiligingsdienst uitoefende. W.P. BROUWERENS. De heer Brouwerens is in dienst gekomen op 9 november 1970 bij de afd. Botte larij als produktie-medewerker. Hij heeft altijd in 3-ploe- gendienst gewerkt tot aan zijn opname in de Overbrug gingsregeling per 1 mei 1986. A. BLUMMEL. De heer Blummel trad in dienst op 9 december 1963 bij de afdeling Bottelarij als bottelarij-ar beider. Tot 1 september 1984 werkte hij in 3-ploegendienst en vanaf die datum als tapstangenreparateur in dagdienst. Per 1 mei 1986 koos hij voor de Overbruggingsregeling. H. VAN HOORN. De heer Van Hoorn is in dienst gekomen op 11 februari 1946 bij Heineken Rotter dam. Hij is werkzaam in zowel commerciële als administra tieve functies. Tot 1 december 1979 was hij Chef de Bureau van het Verkoopsecretariaat daarna Hoofd Magazijn van het Centraal Magazijn. Per 1 augustus 1986 is hij opgeno men in de Overbruggingsregeling. In februari jl. werd t.g.v. zijn 40-jarig jubileum Pieter Pils uitgereikt. L.J. VAN BIJNEN. De heer Van Bijnen trad in dienst op 16 november 1964 bij de afdeling Bottelarij als bottelarij-arbeider. Op 11 juli 1977 volgde overplaatsing naar de afdeling Ziederij. Vanaf 21 mei 1984 is hij werk zaam geweest bij de Interne Dienst als corveeër (tuinman) tot aan zijn opname in de Overbruggingsregeling per 1 mei 1986. m iiniimnnp Toen in het voorjaar het directie besluit bekend werd gemaakt om éénmalig de 60- en 61-jari gen in de gelegenheid te stellen ge bruik te maken van de Overbruggings regeling, bleken 12 medewerkers van de brouwerij in Den Bosch hiervan ge bruik te willen maken. Een individueel afscheid op de gebruikelijke wijze op of nabij de afscheidsdatum stuitte, naast de reeds geplande jubileumre cepties, op organisatorische bezwaren. Daarop heeft de Personeelsdienst met alle betrokkenen gesprekken gevoerd en hen het voorstel van een gezamen lijke receptie voorgelegd. Unaniem en zonder bedenkingen ging men met dit voorstel accoord. Op vrijdag 12 september was het dan zover. Het Heineken Ontspannings centrum in Den Bosch was voor deze gelegenheid prachtig versierd. De aan komst van de "feestelingen" met hun dames was zodanig in een "dienstrege ling" geregeld dat ieder van hen per soonlijk door de heren Hamers en De Goederen en mevrouw Van Eekert

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 20