cotBiRGH mme oocst reesreuM ctmsmtm Een bartender toont de gasten na afloop van de rondleiding door het bedrijf wel ke mix-mogelijkheden Coebergh biedt. Mevrouw A.A. Coebergh-van Velze krijgt het glas Coebergh Nieuwe Oogst met ijs gepresenteerd door de heer Folmer. A h adat eind juli een deel van de Mm nieuwe oogst verse bessen uit WW Nederland en Engeland met vrachtwagens was aangevoerd bij de GWN in Zoetermeer, kwam op 11 au gustus de eerste partij flessen Coe bergh Nieuwe Oogst van de band. Aan het eind van de bottellijn kregen drie generaties Coebergh (de moeder, de echtgenote en de dochter van de heer H.EM. Coebergh, lid van de Raad van Bestuur) een glas Coebergh- ijs gepresenteerd door Mr. Y.H.M.N. Folmer, algemeen directeur van de GWN. De heer Coebergh over deze drank: "Mijn moeder, die het zojuist heeft geproefd, heeft met genoegen vastgesteld dat ook deze Coebergh Nieuwe Oogst met ijs een uitstekende combinatie is." Deze officiële handeling die het "Coe- bergh Nieuwe Oogst-seizoen" inluid de was vooraf gegaan door een bijeen komst voor relaties en journalisten in de ontvangstruimte van de GWN. Commercieel directeur E.J. Korthals Altes deed tijdens een presentatie uit de doeken hoe de afgelopen jaren is gewerkt aan de verandering van het image van Coebergh. Het resultaat daarvan bleef niet uit. Het aandeel van bessenjenever binnen de totale markt van binnenlandse ge distilleerde dranken steeg en boven dien nam ook het aandeel van Coe bergh binnen het bessensegment toe. Coebergh wordt tegenwoordig gezien als een eigentijdse drank die zich goed leent om te drinken met ijs en boven dien diverse mogelijkheden biedt voor cocktails en longdrinks. Bessenlaan Na dit informatieve deel volgde een rondleiding door het bedrijf. Daarbij werd het produktieproces van Coe bergh gevolgd. De gasten liepen sa men met de familie Coebergh langs het Bessenlaantje, waar op dat mo ment nog bessen uit Engeland gelost werden. Via de fruittanks, waar de bessen op alcohol opgeslagen worden, wandelde het gezelschap naar de bot telhal. Daar konden de gasten zien hoe Coebergh gebotteld wordt en uiteinde lijk de distilleerderij verlaat, op weg naar de gebruiker. Aan het einde van de bottellijn presenteerde algemeen directeur van de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland de heer Y.H.M.N. Folmer, de familie Coebergh een glas Coebergh Nieuwe Oogst met ijs. Op de foto v.l.n.r.: de heer Folmer, mw. A.A. Coe bergh-van Velze, de heer H.F.M. Coebergh, zijn vrouw mw. E.T. Coebergh-van Wij nen en hun dochter, mw. M.N.F. Coebergh. 16

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 16