Concern-produkten bij de Bijenkorf HTB huurt kantoorruimte in Zoeterwoude aan Hoge Rijndijk Gezellig winkelen, en tus sendoor even op adem komen met een hapje en een drankje. Wat het laatste be treft dan het liefst een van onze bier- of frisdrankmer ken. Vanaf begin november kan dat in het restaurant-ge deelte van alle winkels en filialen van Koninklijke Bijenkorf Beheer (KBB). Daaronder vallen de vesti gingen van Maxis, Trefcen- ter, Hema en uiteraard de vijf hoofdvestigingen van de Bijenkorf in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Eindhoven en Arnhem. Ma xis en Trefcenter nemen al enkele jaren Heineken en Amstel bier alsmede Vru- mona frisdranken (post- mix) af. De Hema-winkels, zo'n zes tig verspreid over Nederland en met een filiaal in België, hadden al wel enkele jaren Heineken flesbier in het as sortiment, maar geen fris drank van ons concern. De invoering van Heineken bier en het assortiment fris dranken van Vrumona (zo wel post-mix als kleine fles jes) is nieuw voor de restau rants van de Bijenkorf. Zij zullen ook worden voorzien van onze merkglazen. Het kantoorgebouw Zoeter woude is langzaamaan volgegroeid. Te vol eigenlijk. Dit komt mede door de toe name van het aantal mede werkers van Heineken Tech nisch Beheer. Een groei die onder meer veroorzaakt is door het toenemende aantal projecten waarmee HTB zich de laatste jaren intensief bezighoudt. Zoals de brou werijen in Spanje, Frankrijk en de bouw van een nieuwe brouwerij in Singapore. De groei van HTB leidde ertoe dat het uit het toegemeten jasje is gegroeid. Daarom zijn met ingang van 18 augustus twee secties van HTB gehuisvest in een pand aan de Johan Frisostraat in Zoeterwoude-Rijndijk, waar kantoorruimte op de boven ste etage is gehuurd. Het betreft de afdeling Soft ware procesautomatisering en enkele medewerkers van Procesautomatisering. De afdeling Normalisatie (onderdeel van het Con structiebureau) is in haar ge heel overgegaan. Alle over geplaatste medewerkers blij ven in principe bereikbaar op de interne telefoonnum mers, die zij op de vestiging zelf hadden. Interne post voor beide af delingen kan worden gericht aan respectievelijk Norma lisatie of Automatisering, Z/Friso. 15

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 15