Krattenwanden met nieuwe kratten verrijzen op brouwerijen Rivella Light in nieuwe fles Miljoenste fles Twister uninmn ilmmiimn «m i»nn»imw Een jaar nadat Wavin was begonnen met de produktie van de nieuwe Heineken kratten, rolde op 4 augustus jl. in het Har- denbergse bedrijf het eerste nieuwe type Amstel krat uit de matrijs. Deze vond, samen met vele andere Amstel kratten, een plaatsje op de brouwerijterreinen. Daar zijn inmiddels al flinke krattenwanden met het nieuwe model krat verrezen. Rivella Light wordt sinds eind juli uitgeleverd in het standaardtype Vrumona li terfles. Het gebruik van deze nieuwe fles biedt produktie- technische voordelen. Zo kan het verpakken nu in zijn geheel op colonne 5 plaats vinden, waardoor het auto matische inpakken tot de mogelijkheden behoort. Een ander voordeel van de nieu we fles is dat de uitmonste ring moderner aandoet. De winkelier kan Rivella mak kelijker in het schap plaat sen, omdat de nieuwe fles la ger is. Overigens blijft de nieuwe fles wel bruin, om het produkt optimaal tegen lichtinvloeden te bescher men. Op de foto ziet u links de oude en rechts de nieuwe Rivella-fles. De verkoop van Twister van Vrumona blijkt succesvol. Vier maanden na de intro ductie kon op 22 augustus al de 1.000.000ste fles wor den uitgeleverd. De uitreiking van die 'mijl paal-fles' vond met enig feestelijk vertoon plaats op het hoofdkantoor van Gall Gall in Haarlem. De heer R. Th. Bijleveld (commer cieel manager Gall Gall) ontving de fles, vergezeld van een aardig aandenken, uit handen van Vrumona's account manager de heer J. van Doleweerd. De heren Bijleveld (mid den), Van Doleweerd (rechts) en Vrumona's pro duct manager voor Twister de heer F.R.J. Dorshorst brachten, goedgestemd door de gunstige ontwikkelingen, vervolgens een toost uit op de volgende mijlpaal; de twee miljoenste fles Twister.

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 14