BELANGSTELLING UIT ZAIRE 12-PACKS IN OPMARS Heerlijkhelder Heinekerv Heineken Holland Beer Heerlijkhelder Heineken De heer Saolona Bemba uit Zaire was onlangs in Nederland ter gelegenheid van de aflevering van vier F27's van Fokker voor zijn luchtvaartmaat schappij Scibe Air. Aangezien de heer Bemba de grootste particuliere aan deelhouder is van dochtermaatschappij Bralima S.A.R.L. te Zaire, liet hij de ge legenheid niet onbenut met zijn gezel schap een bezoek te brengen aan de Heineken-vestiging in Zoeterwoude. Daar werd de delegatie ontvangen door onder andere de heren H. F. M. Coe- bergh, lid van de Raad van Bestuur, A.J. Kruidenier, administrateur délé- gué van Bralima en J. Siertsema, direc teur van Ibécor. De heer Bemba (op de foto rechts van de heer Coebergh) en zijn gezelschap waren zeer onder de indruk nadat zij een rondleiding door de brouwerij had den gekregen. Het gaat goed met de verkoop van Amstel Light in de Verenigde Staten. Zo goed zelfs dat het sinds kort behalve in de reeds bestaande 6-pack en blikverpakking ook in de zogenoemde 12-packs verkrijgbaar is. Amstel Light is daarmee na Heineken Pilsener het tweede biersoort dat vanuit Nederland in 12-packs naar de Verenigde Staten wordt geëxporteerd. Binnenkort is ook Heineken Special Dark voor de con sument te koop in deze handige draagverpakking die plaatsbiedt aan 12 flessen. Deze 12-packs worden per 2 verpakt op een tray (24 flessen). Kon het bier in deze verpakking tot voor kort alleen op colonne 5 in Zoeterwoude worden geprodu ceerd, sinds half september bestaat die mogelijkheid ook in Den Bosch. Daartoe zijn op colonne 8 voorzieningen getroffen. 13

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 13