12/13 en 16/17 Personeelsblad van Heineken 3 Mr. J.Th. Kappelle kijkt terug op voorzitterschap redactiecommissie 4 Hoe kun je ergonomisch verantwoord met een beeld scherm werken? Een nieuwe brochure geeft daarop het antwoord 6 Europese Volks Partij in 10 Bedrijfsnieuws met o.nt.: 12 In 1986 bestaat het blikje voor dranken 50 jaar. 14 Nieuw legitimatiebewijs 16 Den Bosch neemt nieuwe blikcolonne in 18 'Skeeleren', de sport waardoor schaatsers in vorm blijven 19 Verenigingsactiviteiten 20 Buitenlandse berichten over Amstel Light, een succes in de V.S.en Heineken licen tie in Costa Rica 23 Eén uit 6-duizend: mw. 24 Jubileum en afscheid 26 Kroniek In dit nummer aandacht voor blik. Of, zoals de correcte benaming luidt, bus sen. Niet alleen omdat bussen met name in de zomermaanden een favo riete verpakking zijn voor bier en fris, maar ook omdat het dit jaar 50 jaar geleden is dat in Europa het eerste busje werd verkocht als verpakking voor dranken. In een halve eeuw is het gebruik van bussen zo toegenomen, dat met ingang van april jl. in de Heine ken vestiging te Den Bosch een tweede colonne in gebruik is genomen, die alleen bestemd is voor het afvullen van bussen. Zie de pagina's Zoeterwoude; Grootbeeldprojectie in Zoeterwoude; Brandweeroefening onder water 8 Produktinformatie over Rivella Light, Osborne, Bokma en Seven-Up Heineken commercials bekroond; Meekma sponsort skütsje; Bokma Jonge Jenever in lichte verpakking Een blik op een bliktentoon- stelling biedt ongekende mogelijkheden gebruik van o.m. fotoclub Den Bosch 22 Ideeënbus drs. M. Snoeyenbos uit Zoe terwoude 28 Proost 30 Vatvaria 37e jaargang nr. 4 Juni 1986 Verschijnt 10 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814288 NIEUWE VOORZITTER REDACTIECOMMISSIE Met ingang van 14 april is mr. J .ThKappelle benoemd tot Hoofd Corporate Social Rela tions en Recruitment. In verband met die 1 functiewijziging heeft de heer Kappelle het Drs. A.C. Redelé voorzitterschap van de redactiecommissie Vers van 't Vat neergelegd. Tot zijn opvolger als Hoofd Con cern Stafdienst Public Relations is benoemd drs. A.C. Rede lé, tot dat moment Hoofd Horecagebied Rotterdam. De heer Redelé is tevens de nieuwe voorzitter van de redactie commissie. Redactie en redactiecommissie danken de heer Kappelle hartelijk voor zijn bijdrage aan het personeelsblad. Tevens heten zij de heer Redelé van harte welkom en wensen hem een succesvolle vervulling van zijn nieuwe functies toe. MUTATIES CORRESPONDENTEN De heer J.A. Schiphorst heeft laten weten wegens drukke werkzaamheden zijn activi- ?V- teiten als correspondent op de Zoeter- I woudse vestiging te willen beëindigen. We G. w. Westenberg danken hem hartelij k dank voor hetgeen hij aanvankelijk in Amsterdam en later in Zoeterwoude, voor Vers van 't Vat heeft gedaan. Afscheid nemen we ook van de heer M.D. Eshuis die het correspondentschap voor het horecagebied Gelderland/Overijssel heeft neergelegd, wegens aanvaarding van een functie buiten ons concern. Ook hem danken we voor zijn bijdragen aan Vers van 't Vat. De berichtgeving vanuit het horecagebied Gelderland/Over ijssel wordt overgenomen door de heer G.W. Westenberg. Hij is werkzaam bij de administratie van het horecagebied te Arnhem. We heten hem graag welkom en hopen dat hij het correspondentschap met plezier en succes zal uitoefe nen. Over de vervulling van de vacature in Zoeterwoude zul len wij u later informeren. Redactie: Yvonne van Stek-Sanders Ton van der Vliet Redactiecommissie: Drs. A.C. Redelé R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Mr. H. Schaap Ir. J.B.R. Schwietert Drs. M.M.J. Valens Correspondenten: Amsterdam: T.T. Baars Arnhem: G.W. Westenberg Bunnik: J.N.A. Groenendijk 's-HertogenhoscI1 C. Timmers Leeuwarden: T. Zwaagstra Rotterdam: M. van Woerden Zoetermeer: Mw. Y.C.M. Peeters Bij de voorpagina: Nog vele malen zal dit skütsje 'Gerrit de Vries' deze zomer aan wedstrijden deelnemen. Dank zij Meekma Beerenburg gebeurt dit met een nieuw tuigage. Bij de achterpagina: Een fraaie oude opname van de Heineken brouwerij in Rotterdam Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations Postbus 28, 1000 AA Amsterdam, tel. 020-70 22 57. 2

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 2