L. Slappendel (planningen controlpro- duktiebier) voor 1.1-Basiskennis Infor matica 1. J. Teeuwen (concern physieke distribu tie) voorVOA-3. UIT DIENST Amsterdam Mw. S. Hoogendorp-Stoeltie (interne dienst kantine Horecagebieden Mw. M.G.L.J. Boyen-Bouwmans (ad ministratie, Limburg) M.D. Eshuis (CTD, Gelderland/Over ijssel) L. Schoen expeditieRotterdam) Nocal S.A.R.L. ANGOLA, Luanda Op 6 mei keerde de heer/?, van Vlijmen definitief naar Nederland terug. Een nieuwe standplaats voor hem is nog niet bekend. Op II mei vertrok even eens de heer A. Zwart uit Angola. De heer Zwart gaat omstreeks 1 septem ber naar Mbandaka, Zaire om daar de functie van coordonnateur services techniques op zich te nemen. Nigerian Breweries Ltd. NIGERIA, Kaduna De heren P.M.H.F. Sassen en J.R.E. Kraft zijn momenteel met verlof in Nederland. Beiden zullen na verlof en voorbereiding in de loop van deze zomer naar Kinshasa, Zaire vertrekken om daar de functies van chef controle technologique van de brouwerijres pectievelijk instructeur brassage te gaan vervullen. NIGERIA, Lagos De heer G.J.A. Borggreve arriveerde op 10 mei in ons land voor zijn verlof. Tevens arriveerden de heren R. Sierhuis en M. M. de Vreede voor verlof. Laatst genoemden zullen half juli weer naar Lagos afreizen. De heer G.J.A. Borg greve zal ons land eerder verlaten en wel op 20 juniTevens kwamen met ver lof de heren J.M.E. Laman en EU. Schermers, die op 16 vertrekt. Bralirwa S.A.R.L. RWANDA, Kigali Op 20 juni arriveert de heer J. de Jager voor zijn verlof. Na zijn verlofperiode gaat de heer De Jager naar Zaire. Bralima S.A.R.L. ZAÏRE, Mbandaka De heer M.J.F. Geuskenszal op29 juni, na zij n .verlof in Nederlandzij n functie in Zaire weer hervatten. ZAIRE, Boma Op 21 juni vertrekt de heer P. Kool, na zijn verlof, weer richting Boma. Brarudi S.A.R.L. BURUNDI, Bujumbura De heer S.J. Greidanus zal gedurende de gehele maand juli voor verlof in Nederland zijn. International Brasserie KAMEROEN, Douala Op 1 juni heeft de heer L. P Jolie Douala verlaten. Hij blijft circa twee maanden in ons land, alvorens hij terugkeert naar Kameroen. Brasserie de Brazzaville CONGO BRAZZAVILLE De heer R.L. Kooiman is met verlof van 20 juni tot en met 15 augustus. P.T. Multi Bintang Indonesia INDONESIË, Tangerang De heer A.J. Kraayo arriveerde eind mei in ons land. Hij zal zich na zijn ver lof definitief in Nederland vestigen. Op 15 juni ving de heer K. van dalen zijn verlof aan. Hij zal 13 juli weer naar Indonesië vertrekken. ■RM il1 nSi' s" K4 jfhtfratitr li Dank! Beste lezers, een aantal van u heeft mijn 25-jarig jubileum bij Heineken tot een geweldige happening gemaakt. Vele vriendinnen en vrienden hebben er honderden kilometers reizen voor over gehad om in Zwolle mijn receptie op te luisteren met hun aanwezigheid. Talloze cadeaus en andere blijken van waardering zijn naar Zwolle gegaan. Het heeft de verwachtingen verre over troffen. U had het niet moeten doen! OhOhwat heeft u door de vele gewel dig vriendelijke gestes mij in verlegen heid gebracht. Niet alleen in verlegen heid, maar ook sprakeloos. Ik wil de afdeling P.Z. en alle receptie- gasten en verdere betrokkenen harte lijk bedanken voor de goede gaven en de betoonde vriendschap. Mede namens mijn vrouw en verdere familie, Gerard Schutte Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling, bij mijn afscheid onder vonden. Jullie hebben er voor mijn vrouw en mij een onvergetelijke dag van gemaakt. W. de Groot Hartelijk dank voor het ontvangen bloemstuk vanwege de pensioenge rechtigde leeftijd op 8 maart jl. G.J. Basten Mede namens mijn vrouw en de kinde ren wil ik iedereen die meegewerkt heeft aan het welslagen van mijn 40- jarig jubileum bedanken. Vooral voor het prachtige beeldje, dat ik van de heer Oostra mocht ontvangen. Het beeldje staat te pronken op de kast en het speldje hangt in de kast. L.M. Slisser Uw belangstelling en sympathie bij mijn afscheid hebben mijn vrouw en ik erg op prijs gesteld. Voor uw medewer king en collegialiteit tijdens mijn loop baan wil ik u gaarne nogmaals danken. H. Verlinden Mede namens mijn echtgenote dank ik de directie hartelijk voor de prachtige fruitmand welke wij mochten ontvan gen uit handen van de maatschappelijk werkster, onze lieve mevrouw S. van Kooten-Pinketer gelegenheid van het bereiken van mijn pensioengerech tigde leeftijd op 1 april jl. G. P. ten Hoope Allen die mijn mantijdens zijn ziekte hoop en moed hebben gegeven, wil ik langs deze weg oprecht bedanken. Gerard van Puffelen heeft een niet te omschrijven troost geput uit de belang stelling die zijn vrienden van de brou werij voor hem hadden. Ton van Puffelen-Baks en kinderen Op 29 maart is overleden de heer E.F. Keesman (64). 9 september 1946 trad de heer Keesman in dienst. Hij is bij Heineken te Amsterdam onder meer werkzaam geweest als machinist, voorman Energie-voorziening, tech nisch onderbaas Energiedienst, chef Energiedienst, chef Werkplaatsen en chef Onderhoud Energie. 1 januari 1983 trad hij toe tot de Wachtgeldrege ling. Overleden gepensioneerden: Op 28 maart is overleden de heer W. Kerk (94). De heer Kerk is op 20 februari 1919 in dienst getreden van de Amstel Brouwerij en ging op 30 juli 1954 met pensioen. Op 28 maart is overleden de heer A.W. Kamstra (83). De heer Kamstra is 1 april 1922 in dienst getreden bij Hei neken te Amsterdam. 1 juli 1967 ging hij met pensioen. Op 14 april is overleden de heer C. Zoutman (77). De heer Zoutman is 28 oktober 1937 in dienst getreden bij Heineken te Amsterdam, waar hij werkzaam was tot zij n pensionering op 1 juli 1973. Op 17 april is overleden de heer P.J. van den Bos (79). De heer Van den Bos is in dienst getreden op 10 j uli 1923 bij Heineken te Rotterdam. 1 augustus 1971 ging hij met pensioen. 27

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 27