Den Bosch
J.G. Dul verpakkenmet mw. A.R.
Spreng
P. A. Stuiver (verpakken) met mw.
A.A.A.M. Schreur
E.M.H.M.J. van Beers (plaatselijke
administratie) met mw. A.G. Kuypers
Bunnik
Mw. E. Benders (telefonische verkoop
met J.H.G. de Bruijn
Horecagebieden
RJ. Schaperkötter (debiteurenadmini
stratie, Amsterdam/Utrecht) met mw.
M.J. Das Neves Silva
F.T.J.W. Ossenblok (administratie,
West-Brabant/Zeeland) met mw.
W.A.M. Franken
Rotterdam
Mw. A. van Woerden (export transport
afdelingmet W. Schallig
Zoeterwoude
FFR.M. Kolpa (personeeldienstinterna
tionaal) met mw. 1. v.d. Heijde
Amsterdam
Petrus M., z.v. J.S.M. Steur (kelders)
Astrando PM.z.v. P. Boerleider (botte
larij)
Kim B., d.v. R.P. Kolle (EFIexport)
Jeffrey, z.v. mw. K. Venema-Kruisheer
(interne dienst kantine)
Ewout R., z.v. S. Ffiemstra (export)
Tom R., z.v. J.C. v.d. Merbel (concern
EFI)
Nathalie,d.v. mw. M.M. Audureau (ex
port)
Den Bosch
Kevin, z.v. A.B.M. de Rooy (verpak
ken)
Danny, z.v. J.A.M. v.d. Gouw (verpak
ken)
Lindy, d.v. J.A.C. Verstegen (TD ver
pakken en opslag)
Sofieke, d.v. H.J.M. Willems (TD ver
pakken en opslag)
Mark, z.v. P.J.M. Jansen (plaatselijke
salaris administratie)
Mariska, d.v. mw. F.M.C.
Königkramer-Veld (extern transport)
Bunnik
Arnoldus J.T.z.v. A. J. van Wijk (intern
transport)
Lars, z.v. E. Kroon (verkoop thuisver-
bruik)
Horecagebieden
Arvin,z.v. mw. D.M. Kromontono (ad
ministratie, Rotterdam)
Alexander A.R.z.v. A. Bauer (maga
zijn en expeditie, Rotterdam)
Danny, z.v. C.J.J. Bouwens (expeditie,
West- Brabant/Zeeland)
Saskia J., d.v. J.G. Meijer (verkoop,
West-Brabant!Zeeland)
Ronald C.z.v. R.C. Mulder expeditie
Noord-Holland
Rotterdam
Ricky, z.v. mw. M.J. de Roon (admini
stratie export)
Zoetermeer
Dieneke, d.v. W.A. Troost verpakken
Mariëlle, d.v. Th. J.v.d. Heuvel (alco
hol fabriek)
Zoeterwoude
Rebecca J. d.v. M.L.J. Kroon (physieke
distributie)
Melissa, d.v. G.C.M.J. Vermeulen
proeffabriek HTB
Rick, z.v. N. van Dijk (plaatselijkeadmi
nistratie)
Stephanie, d.v. J.W. Kortenoever 'plan
ning en control HTB)
Tim L., z.v. L.T. Haasjes (juridische
zaken)
Horecagebieden
Mw. J.M.P. Peiger (administratie/secre
tariaat, Rotterdam) en J.H. Stil (ver
koop, Gelderland/Overijssel) voor
NIMA-A.
F.J.M. v.d. Wallen (verkoop, Den Haag)
en mw. W. Zwaan (administratie/secreta
riaat, Den Haag) voor Vakbekwaam
heid voor het cafébedrijf.
Rotterdam
HG. van Wijk (export transport afde
ling) voor NBI tekstverwerking èn voor
Aanname en behandeling gevaarlijke
stoffen.
Zoeterwoude
Voor het E.H.B.O.-diploma:
W.P.D. Groeneveld, J. Harteveld, P.
van Oort en G.B. van Zutphen (allen
werkzaam bij de afdeling verpakken)
F.J.E.M. v.d. Vreede (kwaliteitsdienst)
J.W. Zweeris (bewaking), G.J. v.d.
Flier, A. den Haas enT. Zantinge (brou
wen), J. Calkhoven en H.M. van
Stok hem (magazijnen en intern trans
port), A.A.G,. Groen en W.F.H. van
Marwijk (storingsgroep brouwen/ener
gie), F.E.M. Bisschop, A. van Duijn,
J.N.A. Kompier, B.A.M. van
Leeuwen (storingsgroep verpakken
magazijnen en intern transport)
E.H. Baars (extern transport) voor
Middle Management.
N.C.C.M. Deckers (centrale salarisad
ministratie) en L.S. Koekkoek (admini
stratie HNB) voor PD. Boekhouden.
H. de Jong (info./automatisering HNB)
voorT.2-Cobol.
C.G.W. van Boven (HAG verwerking)
en C.M. Steinmann (HAG klantensup-
port)\oor 1.1-Basiskennis Informatica 1.
J.J. Broekmans (HAG verwerking)
voor B.l-Basiskennis bestandsorgani
satie.
Mw. E.A. de Fremery (loopbaanont
wikkeling) voor NIMA-A.
26