Den Bosch J.G. Dul verpakkenmet mw. A.R. Spreng P. A. Stuiver (verpakken) met mw. A.A.A.M. Schreur E.M.H.M.J. van Beers (plaatselijke administratie) met mw. A.G. Kuypers Bunnik Mw. E. Benders (telefonische verkoop met J.H.G. de Bruijn Horecagebieden RJ. Schaperkötter (debiteurenadmini stratie, Amsterdam/Utrecht) met mw. M.J. Das Neves Silva F.T.J.W. Ossenblok (administratie, West-Brabant/Zeeland) met mw. W.A.M. Franken Rotterdam Mw. A. van Woerden (export transport afdelingmet W. Schallig Zoeterwoude FFR.M. Kolpa (personeeldienstinterna tionaal) met mw. 1. v.d. Heijde Amsterdam Petrus M., z.v. J.S.M. Steur (kelders) Astrando PM.z.v. P. Boerleider (botte larij) Kim B., d.v. R.P. Kolle (EFIexport) Jeffrey, z.v. mw. K. Venema-Kruisheer (interne dienst kantine) Ewout R., z.v. S. Ffiemstra (export) Tom R., z.v. J.C. v.d. Merbel (concern EFI) Nathalie,d.v. mw. M.M. Audureau (ex port) Den Bosch Kevin, z.v. A.B.M. de Rooy (verpak ken) Danny, z.v. J.A.M. v.d. Gouw (verpak ken) Lindy, d.v. J.A.C. Verstegen (TD ver pakken en opslag) Sofieke, d.v. H.J.M. Willems (TD ver pakken en opslag) Mark, z.v. P.J.M. Jansen (plaatselijke salaris administratie) Mariska, d.v. mw. F.M.C. Königkramer-Veld (extern transport) Bunnik Arnoldus J.T.z.v. A. J. van Wijk (intern transport) Lars, z.v. E. Kroon (verkoop thuisver- bruik) Horecagebieden Arvin,z.v. mw. D.M. Kromontono (ad ministratie, Rotterdam) Alexander A.R.z.v. A. Bauer (maga zijn en expeditie, Rotterdam) Danny, z.v. C.J.J. Bouwens (expeditie, West- Brabant/Zeeland) Saskia J., d.v. J.G. Meijer (verkoop, West-Brabant!Zeeland) Ronald C.z.v. R.C. Mulder expeditie Noord-Holland Rotterdam Ricky, z.v. mw. M.J. de Roon (admini stratie export) Zoetermeer Dieneke, d.v. W.A. Troost verpakken Mariëlle, d.v. Th. J.v.d. Heuvel (alco hol fabriek) Zoeterwoude Rebecca J. d.v. M.L.J. Kroon (physieke distributie) Melissa, d.v. G.C.M.J. Vermeulen proeffabriek HTB Rick, z.v. N. van Dijk (plaatselijkeadmi nistratie) Stephanie, d.v. J.W. Kortenoever 'plan ning en control HTB) Tim L., z.v. L.T. Haasjes (juridische zaken) Horecagebieden Mw. J.M.P. Peiger (administratie/secre tariaat, Rotterdam) en J.H. Stil (ver koop, Gelderland/Overijssel) voor NIMA-A. F.J.M. v.d. Wallen (verkoop, Den Haag) en mw. W. Zwaan (administratie/secreta riaat, Den Haag) voor Vakbekwaam heid voor het cafébedrijf. Rotterdam HG. van Wijk (export transport afde ling) voor NBI tekstverwerking èn voor Aanname en behandeling gevaarlijke stoffen. Zoeterwoude Voor het E.H.B.O.-diploma: W.P.D. Groeneveld, J. Harteveld, P. van Oort en G.B. van Zutphen (allen werkzaam bij de afdeling verpakken) F.J.E.M. v.d. Vreede (kwaliteitsdienst) J.W. Zweeris (bewaking), G.J. v.d. Flier, A. den Haas enT. Zantinge (brou wen), J. Calkhoven en H.M. van Stok hem (magazijnen en intern trans port), A.A.G,. Groen en W.F.H. van Marwijk (storingsgroep brouwen/ener gie), F.E.M. Bisschop, A. van Duijn, J.N.A. Kompier, B.A.M. van Leeuwen (storingsgroep verpakken magazijnen en intern transport) E.H. Baars (extern transport) voor Middle Management. N.C.C.M. Deckers (centrale salarisad ministratie) en L.S. Koekkoek (admini stratie HNB) voor PD. Boekhouden. H. de Jong (info./automatisering HNB) voorT.2-Cobol. C.G.W. van Boven (HAG verwerking) en C.M. Steinmann (HAG klantensup- port)\oor 1.1-Basiskennis Informatica 1. J.J. Broekmans (HAG verwerking) voor B.l-Basiskennis bestandsorgani satie. Mw. E.A. de Fremery (loopbaanont wikkeling) voor NIMA-A. 26

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 26