Afscheid J. Bostelaar Afscheid G.J. Stil W.A.J. de Mug C.H.J.M. Houberg Rotterdam- Op 7 mei nam de heer H. Bostelaar, in aanwezig heid van zijn zoon en dochter met hun verloofdes, afscheid in verband met toetreding tot de Overbruggingsregeling. Na de officiële ontvangst begaf het gezelschap zich naar de Raadskelder, waar in een plezierige sfeer een groot aantal personen de heer Bostelaar de hand kwam schudden. De heer Kiljan van Heuven haalde in zijn toespraak enige anek dotes op uit de 32-jarige loopbaan van de heer Bostelaar bij Heineken. In 1954 was hij begonnen als buitencontroleur voor emballagecontrole. Al snel werd hij incasseerder bij Drankenhandel Havenstad, belast met de incasso debiteu ren. Het bleef niet alleen bij incasso voor Havenstad, want ook de brouwerijdebiteuren (huur/lening) werden hem toe vertrouwd. Daarmee was per jaar een paar miljoen gulden gemoeid. Dat de heer Bostelaar in de loop der jaren niet alleen Nederlandse afnemers bezocht, blijkt uit de kennis van het Chineees, Turks, Grieks en Marokkaans van de heer Bostelaar, die iedereen in zijn eigen taal te woord stond. gPj 1™ Zoeterwoude- Op 23 april, tot dan de mooiste zomer- jr ™j dag in 1986, was er voor collega's van de heer Saai# C.H.J.M.Houberg gelegenheid om hem te felicite ren met zijn 25-jarig dienstverband bij ons concern. De jubi leumreceptie vond plaats in het ontvangstgebouw "De Hooiberg". Vergezeld door zijn echtgenote en kinderen moest de chef centraal betalingsverkeer vele handen schud den. Tijdens deze geanimeerde receptie sprak de heer R.C. Beukhof zijn waardering uit over het door de jubilaris gele verde werk in de afgelopen 25 jaar en zijn collegiale houding ten opzichte van de andere medewerkers. Dit bleek ook wel door de grote belangstelling die zijn receptie trok. Voor zijn echtgenote waren er bloemen terwijl de heer Houberg zelf namens de afdeling, waarop hij werkzaam is, een prachtig scheerapparaat kreeg aangeboden. Verder werd hij nog ver blijd met een aantal videobanden. Na het officiële gedeelte bleef het nog geruime tijd zeer gezellig op de receptie. Den Bosch- 2 jaar na zijn 40-jarig jubileum vond een afscheidsreceptie plaats van de heer G.J. Stil. Dit gebeurde in de Cambrinuskelder waar zich steeds meer belangstellen den -ook uit andere vestigingen- verzamelden naarmate de middag vorderde. De heer Hofhuis memoreerde in zijn toe spraak dat dc familie Stil een innige band heeft met de brou werij want de vader van de heer Stil was agent en zijn zoon is vertegenwoordiger. De scheidende medewerker van de afdeling centrale training en vorming is ook zelf langdurig actief geweest in de verkoop, namelijk als thuisverbruik- en horecavertegenwoordiger, voordat hij verkoopondersteu- nend werkte door opleidingsservice te bieden aan de afne mers. De spreker karakteriseerde de heer Stil als iemand die zijn klanten goed aanvoelde, met hart en ziel zijn werk was toegedaan en van het werk altijd de leuke kanten zocht èn vond. Vervolgens kreeg de heer Stil 'Het boek van de weg' en een enveloppe met geld ten behoeve van zijn hobby tui nieren. Opvallend in de rij die zich na het dankwoord van de heer Stil vormde om afscheid te nemen, was dat velen een persoonlijk cadeau bij zich hadden. Sfl t Den Bosch- Een man die kleur in de bouwkundige gr ™j werkplaats heeft gebracht. Zo omschreef de heer fcolaP Steenbakkers de heer W.A.J. de Mug tijdens zijn jubileumreceptie op 2 mei. Hij zei ook dat de heer De Mug, die 25 jaar geleden in dienst trad als metselaar/stucadoor, verstand heeft van het hele scala aan bouwkundige activitei ten. Aangezien de heer De Mug daags voor zijn jubileum tegen zijn collega's had gezegd dat hij geen cadeaus hoefde maar 'geef mij maar een emmer liefde', kreeg hij een plastic emmer, gevuld met aardbeien met slagroom. En natuurlijk toch een cadeau: een miniatuur koperen harp(i.v.m. zijn lid maatschap van de Heineken Fanfare) opgemaakt met droogbloemen. Voorts kreeg hij twee tuinstoelen en een enveloppe met inhoud. De heer Böhmermann ging in zijn speech verder in op de al door de heer Steenbakkers geme moreerde sportiviteit van de heer De Mug en bood namens de wielertoerclub van Den Bosch een meterslange toerfiets aan. Daarmee kan de heer De Mug dan toch met zijn voor wiel de groep bijhouden..Opvallend was de overweldigend grote belangstelling, waardoor het feliciteren lange tijd in beslag nam. 25

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 25