Foto's kijken in het H.O.C. Bokma behendig bij spelenkermis Nieuw bestuur PY Den Bosch Voor het eerst sinds het bestaan van het Heineken Ontspannings Centrum (kortweg H.O.C.) te Den Bosch, heeft de fotoclub Heineken 's-Hertogenbosch in dit gebouw een rayon fototentoonstelling georga niseerd. Bij de opening van de exposi tie op paaszaterdag 29 maart werd een aantal toespraken gehouden. Achtereenvol gens werd het woord gevoerd door de heren Ferry Verhoeven, voorzitter van fotoclub Heineken 's-Herto genbosch, Huub Corstjes, voorzitter rayon Oost-Bra bant en Jop Mansvelt, alge meen secretaris van de Bond Amateurfotografie. De feitelijke opening werd verricht door ir. P. Hamers, Op ludieke wijze heeft de personeelsvereniging van Bokma te Leeuwarden op vrijdag 11 april het seizoen '85-'86 afgesloten. Voor de belangstellenden was namelijk een spelenkermis georganiseerd. Daarbij werd de trefzekerheid op de proef gesteld bij onder meer de onderdelen darts gooien, ringwerpen en cro quet. Een vaste hand en stalen zenuwen waren een vereiste bij het duplicaat van de beruchte spiraal uit Vara's Sterrenshow, tref fend nagemaakt door Tech nische Dienst-medewerker J. Zweytzer. Dat niet ieder een over die eigenschap pen beschikte, bleek uit de bel die vele malen te horen was. Behalve behendig heid speelde ook de geluks factor een grote rol bij het bepalen van de eindrang schikking. Een goede gis sing naar het aantal doppen in een grote fles en het nummer op de bingokaart waren namelijk ook van invloed op de totaalscore. Voor ieder evenveel kans dus. Als winnaars kwamen achtereenvolgens uit de bus B. Wijbenga, S. Veenstra enT. Bakker. hetgeen de eerste keer was dat hij als bedrijfsleider van de Bossche vestiging bij een evenement van de perso neelsvereniging optrad. In zijn speech benadrukte de heer Hamers het nut van creatieve en sportieve vrije tijdsbestedingvan de Heine- ken-medewerkers in het H.O.C., wat hij dan ook aan moedigde. De circa duizend bezoekers die in het Paasweekeinde naar het H.O.C. kwamen, konden fotowerk bezichti gen van dertig amateurfoto clubs van het rayon Oost- Brabant en van gast-fotoclub Heineken Rotterdam. Ver der was er een simultaanpro- jectie, waarbij series van acht dia's tegelijkertijd wer den geprojecteerd. Een groot succes was ook de over- vloeiprojectie waarbij drie diaseries met bijpassende muziek werden gepresen teerd. Simultaan- en over- vloeiprojectie werden uitge dacht en gemonteerd door de broers Jan en Theo Cee- len. Door het grote aantal bezoe kers, de vele positieve reac ties en de goede accommo datie van het H.O.C. is vol gens fotoclub Heineken Den Bosch een dergelijke ten toonstelling zeker voor her haling vatbaar. Met ingang van 22 maart heeft het bestuur van de perso neelsvereniging van Heineken Den Bosch een nieuwe samenstelling. Voorzitter is de heer R. Louwinger (afdelingsingenieur TD Verpakken en Opslag), telefonisch te bereiken op toestelnummer 252. Secretaris is de heer F. van Breemen (coördinatorTD Ver pakken en Opslag), toestel 350. Penningmeester is de heer C. Timmers (administrateur personeelszaken brouwerij), toestel 459. WfjflUWH

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 19