Twister op huishoudbeurs FUJI FILM, Heineken draagt paardensport een warm hart toe Na diverse schaatstoernooien begin van dit jaar, beleefde Nederland eind maart opnieuw een groot ijsevenement. Toen stond Eindhoven namelijk in het teken van het ijs hockey. Acht landen streden hier om het wereldkam pioenschap in de B-poule. Dat is de op een na sterkste categorie, dus zonder landen als de V.S.de Sovjet-Unie of Canada. Onder de deelnemende landen in de B-poule was ook het Nederlandse team. Ondanks de positieve geluiden vooraf, heeft Oranje de rol als favoriet niet waar kunnen maken. Na een overwinning in de openingswed strijd liepen de prestaties snel terug. De laatste wedstrijd moest daaróm worden gewonnen, anders zou Neder land zelfs nog degraderen naar de C-poule. Het werd een boeiende en vooral spannende wed strijd. Want pas enkele minuten voor het einde van de derde periode wist Nederland het beslissende doelpunt te scoren. Door dit resultaat zal ons team ook het volgende toernooi in de B-poule uitkomenterwijl Japan en Joego slavië nu degraderen. Zwitserland werd de grote winnaar en promoveert daardoor naar de A-poule. Pepsi-Cola was op dit wereldkampioenschap ook duidelijk aanwezig met reclameborden, vlaggen en parasols. Tevens waren er diverse Pepsi-buffetten, waarvan de verkopers en ver koopsters waren gekleed in gele Pepsi T-shirts. Het opschrift daarop had alles te maken met de nieuwe the macampagne van Pepsi-Cola en luidde 'Pepsi. The choice of a new generation.' Twister,' the Cool Wine Drink', timmert aan de weg. Deze door Vrumona op de markt gebrachte wine coo ler, die sinds dit voorjaar in winkels en horecagelegen heden verkrijgbaar is, presenteerde zich op de Interna tionale Huishoudbeurs die gehouden werd van 3 tot en met 13 april in de RAI te Amsterdam. Deze beurs werd geopend door mevrouw M.E.J. Lubbers-Hoogewee- gen, echtgenote van de minister-president. Op de foto ziet u hoe zij een bezoek bracht aan de Twister-stand en daar onze Cool Wine Drink proefde. Links de heer F.R.J. Dorshorst, product manager Twister bij Vrumo na. Twister is ook op andere manieren actief om haar bekendheid bij de consument te vergrotenOnder meer met een reclamecampagne in mei, juni en september, zoals te zien is op de volgende pagina. Zowel de horeca- mensen als de levensmiddelenhandel hebben enthou siast gereageerd op Twister en namen deze nieuwe drank goed op in hun assortiment. Nu is het de beurt aan de consument! De hostesses in de Twister- stand wis- ten in ieder geval te melden dat zij bij de bezoekers van de Huishoudbeurs veel positieve reacties kon- den beluisteren. Al twintig jaar is Indoor Brabant een begrip onder de paardenliefhebbers in binnen- en buitenland. Ook dit jaar had de organisatie weer gezorgd voor een uitste kend deelnemersveld en een gevarieerd programma. In de springpiste en de dressuurhal kon het in groten getale opgekomen publiek vaak tot in de kleine uurtjes genieten van echte topsport. Boeiend waren de spring- wedstrijden, waarin de ruiters om honderdsten van seconden streden. Dit in tegenstelling tot het dressuur- gedeelte, waarin de eenheid tussen mens en dier het meest naar voren kwam. Evenals in de voorgaande jaren was Heineken in de Brabanthallen vertegen woordigd, onder meer als sponsor van het puissance springconcours op de zaterdagavond, traditioneel een van de hoogtepunten van dit concours hippique. Het was de West-Duitser Jürgen Kenn die met zijn paard Stan als enige goed over de 2,25 meter hoge muur wist te springen. Daarvoor kreeg hij van hoofd horecage- bied Midden-Brabant, de heer H.J.M. Duijnstee, de Heineken prijs uitgereikt. Drie Nederlandse combina ties waren net iets minder fortuinlijk en deelden geza menlijk de tweede plaats. Reclameborden, vlaggen en advertenties duidden er voorts op dat Heineken ook g jaar na de eerste versie van Indoor Brabant evenement nog steeds een warm hart toedraagt. twini di

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 41