m Effimnmn Personeelsblad van Heineken HET LEZEN WAARD Op 18 februari jl. is bekend gemaakt dat de directie van Heineken Neder land het voornemen heeft om, binnen drie tot vijf jaar, de brouwerij aan de Amsterdamse Stadhouderskade te sluiten. Wat de redenen hiervoor zijn en wat de gevolgen zijn voor de mede werkers van de Amsterdamse brouwe rij, kunt u onder meer lezen op de pagina's 3 en 4 WELKOM 3 Directie heeft voornemen brouwerij A/Hel te sluiten 5 Amstel Gold Race brochure; Directeur CBK nam afscheid 6 Kerncijfers van 8 Branche-onderwijs krijgt beschikking over diaserie gedistilleerdbereiding 10 Interview met drs. J.A. Klomp, directeur Concern Sociale Zaken 12 Exportverpakking voor Heineken en Aanstel in nieuwe uitmonstering 14 Bierverordening 16 Green Sands in het 18 Gesprek met de schei dende en nieuwe voorzitter C.I.B.C. over de ideeënbus; beloningen en aanmoe digingspremies 20 Elfstedentocht 22 Verenigingsnieuws 23 Eén uit 6-duizend: 24 Jubileum en afscheid 26 Kroniek 28 Proost 30 Vatvaria 37e jaargang nr. 2 April 1986 Verschijnt 10 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814288 Redactie: Yvonne van Stek-Sanders Ton van der Vliet Redactie en redactiecommissie van Vers van 't Vat heten welkom in hun midden de heer mr. H. Schaap, die is toegetreden tot de redactiecommissie. De heer Schaap is werk zaam bij Personeelszaken in Zoeterwoude, waar hij eind vorig jaar de heerG. Kuhlman opvolgde als Hoofd Bureau Overlegstructu ren, Personeelsinformatie en Sociale Rege lingen. De heer Kuhlman werd toen benoemd tot Hoofd Personeeldienst Inter nationaal. Hij blijft zitting houden in de redactiecommissie H. Schaap Heineken N.V. over 1985; Koffieconcert Heineken Fanfare; Whirlpools in Den Bosch; Biermagazijn II in Zoeterwoude gereed; Medewerkers A/Wet tijdelijk naar Amstel-pand; weer actueel buitenland J.H.E. Mekenkamp Bij de voorpagina: In de distilleerderij van de GWN te Zoetermeer doseert de heer D.G. Bakker zorgvuldig de hoeveelheid jeneverbessen die in het distilleertoestel aan de alcohol worden toegevoegd. Bij de achterpagina: Een foto uit de twintiger jaren, ontvangen van de zoon van de heer Jacob Kleerebe'zem. Zijn vader staat in het midden achter het vat, met de hamer in de hand. Hij was bij Heineken in Amsterdam werkzaam van 1920 tot zijn pensione ring in 1960. Redactiecommissie Mr. J.Th. Kappelle R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Mr. H. Schaap Ir. J.B.R. Schwietert Drs. M.M.J. Valens Correspondenten: Amsterdam: T.T. Baars Apeldoorn: M.D. Eshuis Bunnik: J.N.A. Groenendijk 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: T. Zwaagstra Rotterdam: M. van Woerden Zoetermeer: F.G.A.M. Roolaart Zoeterwoude: J.A. Schiphorst Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concemstafdienst Public Relations, Postbus 28, 1000AA Amsterdam, tel. 020-702257. Kopij en foto's voor Vers van 't Vat 4/86 dienen uiterlijk 21 april en voor 5/86 6 juni a.s. bij de redactie aanwezig te zijn.

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 2