A instel Wielerploeg in nieuwe samenstelling Carnaval boven de rivieren Geen Horesca '86 door brand k 1" ^fl f B Dat carnaval niet alleen meer een feest is voor hen die in het zuiden wonen, blijkt uit de vele carnavalsgroe pen en -verenigingen die jaarlijks ook in het "kille" noorden met de voorbereiding en uitvoering van aller hande festiviteiten rondom het carnaval bezig zijn. Soms gaat de betrokkenheid met de feestelijkheden heel ver zoals voor de heer Evert Pol die tijdens deze feestdagen zijn functie als lekecontroleur/bedrijfs- EHBO'er bij Vrumona verwisselde voor de hoge sta tus van Prins Carnaval. Dit jaar regeerde hij als Prins Evert de Derde voor de derde maal als Prins Carnaval over de Utrechtse wijk Zuilen waar de carnavals vereniging De Bierhappers onder zijn bezie lende leiding voor een daverend feest zorgde Eind vorig jaar werd tijdens de traditionele wielerlunch de samenstelling van de Amstel Wielerploeg voor 1986 bekend gemaakt. Was Martin Hendriks begin van dit jaar al zeer actief - hij werd Nederlands kampioen veldrijden bij de amateurs de andere renners hebben de voor naamste wielerevenementen nog vóór zich. Bij de 'Ster van Zwolle' waarmee 8 maart het amateur-wielerseizoen officieel van start ging, was natuurlij k een aantal renners v aanwezig. Ook van 25 t/m 30 maart kwam een aantal in actie tijdens de Ronde van Normandië. De totale Amstelformatie bestaat uit: zittend rechts van de auto v.r.n.l.: André van Wijngaarden, Wessel Dubbe, Harry Rozendal, Michel Cornelisse. Staand rechts van de auto v.r.n.l.: Gerrit Möhlmann, Ragnar Martens, Rob Harmeling, Arie Hassink, Ricard Beumer. Op het dak van de auto: Ruud Brouwers, Corné van Rijen en Patrick Eyk. In de auto: Rob Kleinsman (rechts) en Herman Krott (ploegleider). Zittend links v.r.n.l.: Martin Hen driks, Marcel Arntz en Eric Cent. En staand achter de auto v.r.n.l.: masseur Cees Dekkers, mecanicien Jaap de Wit, masseurWim Schuuring en Han Vaanhold. De heer G. Venema, groepsleider expeditie/magazijn, bekijkt de schamele resten van wat de Heineken-stand op de Horesca '86 had moeten zijn. In minder dan drie uur tijd brandde het enorme beurs complex Prins Bernhardhoeve in het Drentse dorp Zuidlaren volkomen uit. Er viel op die zestiende februari niets meer te redden. Een dag later had de horecavakbeurs Horesca '86 van start moeten gaan, waar ook Heineken vertegenwoordigd zou zijn. Van stand en interieur bleef slechts wat zwartgeblakerd en verwrongen staal over. Totale schade voor Heineken: ruim twee ton. Gelukkig valt deze schade op de verze kering te verhalen en heeft Heineken de beschikking over meer standmateriaal. In tegenstelling tot andere bedrijven die tijdens kort op de Horesca volgende beurzen met lege handen stonden.

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 28