Personeelsblad van Heineken 3 Stiva stelt effectief alcohol- beleid voor 5 Grotere laadcapaciteit met 6 Nieuwjaarsrecepties op de 8 Buitenland: Activiteiten bij Murphy; Lokaal gebrou wen Amstel in Kameroen; Verre Oosten schakelt over op plastic krat; Derde brou werij Griekenland; Belangen op lie de la Reunion 10 Bedrijfsnieuws: 12 Toenemende automati sering vraagt om goede oplei dingen 14 Berichten over de Hore- cava, de brouwersdag in Zoe terwoude, internationale seminars en ereprijs voor bedrijfstuin 16 Hot news van Vrumona: Twister, een wine-cooler; 17 Verkooporganisatie maakt kennis met Bacardi 18 Verenigingsnieuws uit 19 Oud-medewerkers kwa men bijeen 20 Mijlpaal in Amstel-histo- rie: 1 miljoen hl in flessen ver kocht 21 Heineken Schaatsmara- 22 Vijf uit 6-duizend: vijf Zeeuwen 23 Ideeënbus 24 Winnaars van de kerst kleurplaat 25 Jubileum en afscheid 26 Kroniek 28 Proost 30 Vatvaria met uitslag kerstcryptogram Het 'horen' waard was de toespraak die tijdens de nieuwjaarsrecepties op de diverse vestigingen werd uitgespro ken. Op de pagina's 6 en 7 vermelden we enige fragmenten uit die speech. Verspreid over dit nummer kunt u ove rigens veel meer zaken aantreffen, waarvan tijdens de recepties melding werd gemaakt. Zoals het effectieve alcoholbeleid dat de Stiva voorstaat op pag. 3 en 4, verworven belangen in het buitenland op pag. 8 en 9, gebruiker meer centraal bij informatisering (pag. 12 en 13) en een mijlpaal in de Amstel historie (pagina 20). nieuwe vrachtwagen vestigingen Heineken Fanfare gaf jaar concert; Verkoopkantoor Den Haag verhuisd; Nieuw was- en kleedlokaal Den Bosch; Heineken en Amstel agenten te gast in Zoeterwoude E 10-Light in andere fles Apeldoorn en Leeuwarden thon weer een succes 37e jaargang nr. 1 Februari 1986 Verschijnt 10 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814288 Redactie: Yvonne van Stek-Sanders Ton van der Vliet Redactiecommissie: Mr. J.Th. Kappelle R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Ir. J.B.R. Schwietert Drs. M.M.J. Valens Correspondenten: Amsterdam: T.T. Baars Apeldoorn: M.D. Eshuis Bunnik: J.N.A. Groenendijk 's-Hertogenbosch: C. Timmers Leeuwarden: T. Zwaagstra Rotterdam: M. van Woerden Zoetermeer: F.G.A.M. Roolaart Zoeterwoude: J.A. Schiphorst Per 1 januari 1986ising. L.C. Kooij in dienst getreden als Produktie Manager Vrumona. De heer Kooij volgt in deze functie drs. K.J Keereweer op, die per 1 februari is benoemd tot Hoofd Concern Management Develop ment. Bij de voorpagina: Voor het eerst in de geschie denis van Amstel werd in 1985 meer dan 1 miljoen hectoliter van dit bier in flessen verkocht. Dat betekent dat een zeer respectabel aantal kratten over de weg is vervoerd naar de diverse afnemers. Bij de achterpagina: Een foto uit augustus 1945, beschikbaar gesteld door oud-Heineken medewerker de heerA.N. Raadsen. Op deze in Rotterdam geno men foto de heren Piet Beukers, Hein Lodders en stalbaas Bos op de bok. Naast de paarden staan de heren Guus Agthoven, Kees Smit, Herman Lodders en Leo de Haas. Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concemstafdienst Public Relations, Postbus 28, 1000 AA Amsterdam, tel. 020-702257. Kopij en foto's voor Vers van 't Vat 3/1986 dienen uiterlijk 6 maart en voor 4/1986 6 mei a.s. bij de redactie aanwezig te zijn. 2

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 2