Kleiduiven schieten voor Jagermeister-bokaal Op het jacht- en schietsportcentrum Dorhout Mees in Biddinghuizen is begin december voor de eerste maal een wedstrijd kleiduivenschieten voor de Jagermeister-bokaal gehouden. De 67-jarige heer J. Kruisselbrink uit Winterswijk legde beslag op de eerste plaats, gevolgd door de heer B. van Limbeek uit Almelo en als derde eindigde de heer J. Hijdra uit Nunspeet. Jagermeister gaat in samen werking met het genoemde schietsportcentrum nog meer activiteiten ontplooien. Zo zullen bepaalde bezoekersgroepen verrast worden met een gratis glaasje Jagermeister - ijs- en ijskoud geserveerd uiteraard - en is de titel 'Jagermeister' ingevoerd voor degene die op dit centrum een bepaald aantal punten scoort. Bij die titel hoort een certificaat én een proefsetje Jagermeister. Jaar lijkse hoogtepunt moet de strijd om de Jagermeister-bokaal worden, waarvoor men ook nog meer bekende namen uit de Nederlandse schutterswereld gaat interesseren .-djjUVi» In culinaire kringen is 'Relais et chateaux' geen onbekend begrip. Het staat voor een keten hotels die aan zeer hoge eisen voldoen. (De een na laagste catagorie dient nog altijd de beschikking tc hebben over minimaal één Miche- lin-ster.Dit jaar vond het internationale congres van de leden van dit genootschap plaats in Nederland. Tijdens het Congres werd bekend gemaakt dat als tiende Neder landse lid dit jaar Hotel de l'Europe bij de groep is opge nomen De donderdag van het een week durende congres stond in het teken van Nederland. Dat betekende een excursie per touringcar naar de bloemenveiling in Aals meer, het Openluchtmuseum Zaanse Schans en natuur lijk Volendam. s Avonds was er een 'Holland evening at the Heineken Brewery' had onze brouwerij aan de Amsterdamse Van der Helst- straat gastvrij haar ontvangstruimte en kantine beschik baar gesteld. Deze waren feestelijk omgetoverd tot een parkachtige accommodatie met terrassen. Op diverse plaatsen werden tevens demonstraties van oude Neder landse ambachten gegeven. Buffetten met oerhollandse maaltijden, variërend van oesters tot bruine bonen, lieten de verwende tongen kennismaken met de Nederlandse specialiteiten. Bij ieder buffet was een kraam opgesteld met bijpassende biersoorten en Bokma jenever. Maar natuurlijk waren er op verzoek ook andere coneernpro- dukten te verkrijgen. Op de foto een overzicht van het Koelschip. Goed zichtbaar zijn de kanten mutsjes en boe- renzakdoeken waarmee respectievelijk de dames en heren bij binnenkomst van de zaal werden getooid. De drie winnaars in het midden op rij. V.l.n. r.J. Hijdra, B. van Limbeek, en met bokaal winnaar J. Kruisselbrink die 53 van de te behalen 60 punten vergaarde. Namens de GWN waren o.a. aanwezig W. Leefers (geheel links) en J.G.C.M. Janssen (rechts).

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 29