r.v t
•V Wm A'
HUWELIJK
Amsterdam
M. Kaandorp (bottelarij) met mw. S. Y.
Rooze
Den Bosch
P.A.H. Bleijs (brouwen) met mw. J.
Faber
R. Hammes (verpakken) met mw. C.C.
Cuypers
Bunnik
J.W. Altena (verpakken) met mw. G.
Eleveld
R.H van Esch (kwaliteitsdienst) met E.
Batelaan
R.F. Deegens (verpakken) met mw. H.
Dijkhuis
Horecagebieden
A.F. Pekel (expeditie Alkmaar, Noord-
Holland) metmw. N.M.G.M. Schuma
cher
W.J.H. Evers (expeditie Roermond,
Limburg) met mw. A. Verhoeven
Zoeterwoude
Mw. C.H. Schreijer thuisverbruikmet
G.J. Marks
Mw. M. Nieuwhoff (planning control
commercie bier) met A.A. v.d. Velde
Mw. G. Moonen (centrale debiteuren
administratie) met J.H. Helming
GEBOORTE
Amsterdam
Nora, d.v. M. El Maach brouwen
Benjamin,z.v. B. Burggraaf kwaliteits
dienst)
Salima, d.v. A.A.M. Afkiri (bottelarij)
Claudia M., d.v. J.L. Spoel kelders
Den Bosch
Marjolein, d.v. A.M.M. Klerks (cen
traal magazijn)
Lisette, d.v. L.P.J.M. v.d. Steen (ver
pakken) en mw. F.H.L. v.d. Steen-V.d.
Donk (bedrijfsbureau)
Sanne, d.v. P.C.M. van Bergen (brou
wen)
Bennie, z.v. J. van Haren (verpakken)
Anita, d.v. W. A. Pullens (internedienst)
Monique Ch., d.v. H.C. Fleuren (ver
pakken)
Joris, z.v.W.A.C. Beset (bedrijfsbureau)
Tamara, d.v. L. Weber (brouwen)
Marijke,d.v. J.M. Quivooij (TA), brou
wen en energie)
Bunnik
Elise, d.v. J.C. StijsigerLOT-expeditie)
Horecagebieden
Remco J.C., z.v. mw. A. van Gool-
Alderliesten (expeditie Dordrecht, Rot
terdam)
Rotterdam
Vincent, z.v. H. Louer (bouwbureau)
Zoetermeer
Brenda, d.v. L.J.M. Winkelman (post
kamer)
Vincent, z.v. mw. A. Akkermans-
Bekking (administratie)
Zoeterwoude
Richard, z.v. J. de Witt (technicalsup
port HAG)
Paulien C.M., d.v. W.B. Martijn (tech
niek ass. werkmij. HTB)
Larissa, d.v. J.W. Petri (nabewerking
HAG)
Marieke, d.v. J. Varkevisser (organisch
lab. HTB)
Kelly, d.v. mw. Y. de Haan-Kortekaas
(tekstverwerking HTB
Eline, d.v. J. Lozie (marketingonder
zoek bier)
Anouk. d.v. mw. L.A. de Bruijn-
Harteveld (extern transport)
Remy, z.v. M.H.C. Heins (nieuwbouw
en onderhoud HAG)
Pauline, d.v. E. Kroes (decentrale app.)
Ernst Hans, z.v. R. Meyer (interne acc.
dienst)
Jelle,z.v. J.M. Blijham (procestechnolo
gie HTB)
Carlo, z.v. G.J. Kommer(reg. verkoop
leiding TV noord)
Mark F.A., z.v. mw. C.A. van
Kopc rcn-Fredriksz. centraal secretariaat
HTB)
Serife, d.v. D.A. Karaman (bottelarij)
Cornelis J..Z.V. C. Westmaas (magazijn
en intern transport)
Deborah R.,d.v. F.D.Raymann kelders
Jeanette, d.v. F.E.M. Bisschop (sto
ringsdienst verpakken MIT)
Kimberley M.G.. d.v. R.Smits (kelders)
Jennifer, d.v. M. Oliveira Matias (botte
larij)
Diana, d.v. J.A. Baptista (schoonmaak
dienst)
Sander C., z.v. R.B. Zalme (meet- en
regelwerkplaats)
Seving, d.v. H. Ayas (bottelarij)
Robin,z.v. L.J.J. Brouwer (magazijn en
intern transport)
Stephan A., z.v. J. Harteveld (verpak
ken)
Erik J.z.v. P.J.van Geylswijk (bottelarij)
Eva F., d.v. M.F.J. Janssen (brouwen)
Maryam G., d.v. W. Kouwenoord (sto
ringsdienst verpakken MIT)
Mireille, d.v. J. Weeda (centraalmaga
zijn)
Hestia, d.v. A.W.M. van Gent (centraal
magazijn)
Marvin, z.v. J. Bontje (magazijn en
intern transport)
Niels, z.v. PW. Houg (brouwen)
Femke, d.v. P.J.M. van Eeden (storings
dienst brouwen en energie)
Timotheus G.z.v. P. v.d. Hoek (bottela
rij)
GESLAAGD
Amsterdam
H.W. Langevoort (interne dienst portier)
voor beveiligingsbeambte B.
Voor de cursus Persluchtmaskerdra-
ger: F.L. Bakker, F.M. Buningh, W.G.
Koenen, J.A. Slootstra (allen: energie-
dienst) Jde Lang, RZelle portiers en
bewaking)DJW. Overmaat O. S. G.
en J. Vroegop (public relations ontvang
sten)
Bunnik
H.T. André (bewaking) voor het basis
diploma beveiligingsbeambte
Rotterdam
H.P. van Gammeren (ETA) voor aan
name behandeling gevaarlijke stof
fen.
Zoetermeer
J. Sukhraj (bewaking) voor het vakdi
ploma beveiligingsbeambte.
Zoeterwoude
Voor de cursus reanimatie: J. Bliek (be
waking), N.G.J. van Doorn (bedrijfs-
technologische dienst)A.J. van
Erkelens (brouwen), E.J. Greven
(HTB), PA. Harteveld (HTB),
D. Hellenberg (mechanische werk
plaats), J. Hiemstra (brouwen),
J.R. Kaan (brouwen), C.J. Landman
(proefbrouwerij)R. Minnes (intern
transport), G.H.J. van der Ploeg (ener
gie A.W.Z.I.), M. Roelands (storings
dienst), P.J. v.d. Sas (bewaking),
H. v.d. Ven (storingsdienst)
H.W.A.M. Verkerk (verpakken),
C.D. Wilbrink (storingsdienst)
C.J. van der Kaay (energieA.W.Z.I.).
W.J. Schaap (brouwen) voor proces-
operator-B. F.M. Allaart (M.I.T.) voor
magazijnmanagement.
P.G. v.d. Plas (storingsgroep verpakken
M.I.T.) voorT.I.G.-lassen.
C. van Helden (brouwhuis) voor
bedrijfstechnikus procesindustr.
I. Ramdas (M.I.T.) voor magazijn
meester.
ONZE DIENST VERLIETEN
Amsterdam
P. Meijaard (administratie buitenlandse
belangen)
Mw. C.M. Dekker (CEFI)
Mw. M. van Kampen Europese betrek
kingen
Bunnik
Mw. E.J. van Vlict-Miltcnburg (plaatse
lijke administratie)
H.J.B. Leeferink (verkoopspeciale
markten)
Horecagebieden
Mw. M.J.Th. Slaats-v.d. Burgt (admini
stratie, Midden-Brabant)
Mw. A. van Gool-Alderliesten (expedi
tie Dordrecht, Rotterdam)
Mw. P.J. v.d. Akker (expeditie Den
Haag, Den Haag)
Mw. J. van Raalte (verkoopbinnen
dienst, Gelderland! Overijssel)
Zoetermeer
Mw. A. Akkermans-Bekking (admini
stratie)
Zoeterwoude
Mw. W.J. Montagne-Bekooy (kantoor
kantine)
Mw. Y. de Haan-Kortekaas (tekstver
werking HTB)
M.H.C. Heins (nieuwbouw onder
houd HAG)
Mw. L.A. de Bruijn-Harteveld (extern
transport)
A.J. Denissen (technische dienst Brali-
ma, Zaïre
Mw. M. Egberts-Vork (P.D. internatio
naal, reisbureau)
26