Afscheid G.J. Veldkamp Afscheid A. Tak J. Scheenloop HHHHiiiHR Hi Zoeterwoude- Op 18 november werd het afscheid gevierd van de heer G.J. Veldkamp in verband met zijn pensione ring. Op de drukbezochte receptie in de Hooiberg was dc heer Veldkamp vergezeld door zijn echtgenote, zoons en schoondochters. Op zijn verzoek zou slechts kort worden toegesproken. Gezien de ruim 38-jarige loopbaan van de heer Veldkamp, bleek dit moeilijk te realiseren door de spre kers, de heer Kloek en mevrouw Hofs. Achtereenvolgens werd de periode belicht in Rotterdam, waar de heer Veld kamp chef van de afdeling poortcontrole was. Tevens belast met rondleidingen door de brouwerijdeden de bezoekers vaak een beroep op zijn kennis van de Rotterdamse horeca bedrijven. Tevens was hij in die tijd actief lid van het Heine- ken revuegezelschap, waarvan vele leden bij deze receptie aanwezig waren. Vanaf 1974 werkte de heer Veldkamp in Zoeterwoude als beheerder van de kaartenkamer. Als blijk van waardering overhandigde mevrouw Hofs enkele gra fiekborden, zoals die in de kaartenkamer worden gebruikt. Voorts kreeg de heer Veldkamp namens het personeel een boormachine en een miniatuur koperen brouwketel aange boden. Baarn- Op 27 november nam de heer A. Tak, in aanwezig heid van zijn familie, afscheid van Heineken in verband met toetreding tot de Overbruggingsregeling. Velen waren voor deze gelegenheid naar het Koetshuis van de Hooge Vuur- sche gekomen om het glas te heffen samen met deze horeca- man in hart en nieren. De heer Hofhuis sprak de scheidende functionaris toe. In de laatste fase van de ruim 33-jarige loopbaan binnen Heineken was de heer Tak namelijk werk zaam op het gebied van commerciële opleidingen. In die hoedanigheid werd hij afgeschilderd als toegewijd vakman die sterk betrokken is bij de mensen. Menig aankomend ver tegenwoordiger of horeca-ondernemer heeft dit ervaren. Ook de liefde voor het vak en ons produkt typeren de heer Tak. Speciale aandacht ging altijd uit naar de bierverzor ging. Als blijk van waardering kreeg de heer Tak een enve loppe met inhoud aangeboden. Deze zal worden gebruikt voor de aanschaf van een verwarming in een te bouwen kas. Nadat de heer Tak in een korte en geestige speech eenieder had bedankt voor de aanwezigheid en de attenties, werd per soonlijk afscheid van hem genomen door de aanwezigen. Rotterdam- Op 10 december vond in de Raadskelder de receptie plaats ter gelegenheid van het 40-jarige jubileum van de heer J. Scheenloop. Tijdens de receptie was de eerste spreker de heer Oostra. Deze zei dat de heer Scheenloop in 1985 de dertiende veertigjarige jubila ris was, hetgeen toch uniek is. De heer Oostra dankte de heer Scheenloop voor zijn inzet in deze langdurige Amstel/ Heineken-periode en overhandigde hem het beeldje 'Pieter Pils'. Vervolgens sprak de heer Redelé, die de loopbaan van de heer Scheenloop de revue liet passeren van zijn eerste functie als kantoorbediende bij het Amstel-kantoor in Rot terdam tot zijn huidige als administrateur van de CTD en HTS voor de horecagebieden Rotterdam en Den Haag. Hierna reikte de heer Redelé de jubilaris de gouden speld uit. Nadat de heer Brouwer als directe chef van de heer Scheenloop nog eens de volledige inzet van de jubilaris naar voren had gebracht, bood de heer Sweben namens de colle ga's uit het horecagebied een schitterende stereotoren aan. Een dankwoord van de heer Scheenloop besloot tenslotte het officiële gedeelte.

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 25