Gepensioneerden en niet-actieven kwamen bijeen Attentie: Attentie: Traditiegetrouw komen aan het einde van de maand december of begin januari de (vervroegd) gepensioneer den en diegenen die opgenomen zijn in de Heineken Invaliditeitsregeling bij een. Zoeterwoude opende de rij. In verband met het nog steeds groeiende aantal belangstellenden was dit jaar voor het eerst de bijeenkomst over twee dagen verdeeld. De oud-mede- werkers uit Zoeterwoude, Rotterdam en van de drankenhandels van de hore- cagebiedcn Den Haag en Rotterdam waren naar keuze op dinsdag 17 of woensdag 18 december welkom in de feestelijk versierde kantine van het Zoeterwoudse kantoor. Daar werden zij de eerste dag welkom geheten door Directeur personeelszaken drs. P.C. Schop, terwijl de Zoeterwoudse bedrijfsleider ir. H. Kloek de aanwezi gen op de tweede dag welkom heette. Beiden zeiden verheugd te zijn dat men weer als vanouds in zo groten getale - per middag waren ruim 200 belangstellenden naar de brouwerij gekomen - aanwezig was. Vervolgens Hoewel tijdens de bijeenkomst in Zoeterwoude twee data bekend werden gemaakt voor de jaarlijkse busreis, vindt deze jaar- tocht uitsluitend op één datum plaats, namelijk 26 mei a.s. Dus niet op 2 juni. was het tijd voor een rondrit per dub beldekkerbus over het brouwerijter rein. Terug in de kantine wachtte orga nist Martin Beukers om het gezelschap muzikaal te onderhouden. Daarna restte nog een half uurtje napraten, waarna van elkaar afscheid moest wor den genomen. (Vervroegd) geprensioneerden en oud-medewerkers die opgenomen zijn in de Heineken Invaliditeits Regeling van de Amsterdamse vestigingen en van de drankenhandels uit het noorden en westen van het land, kwamen bijeen op 3 januari. De circa 375 oud-mede werkers vonden een plaatsje in de kan tine van de brouwerij aan de Van der Helststraat of in de aangrenzende onvangstruimte Het Roeischip. In de eerste ruimte was een disk-jockey aan wezig, zodat de aanwezigen hier gele genheid hadden tot dansen. Dit mondde natuurlijk uit in het lopen van een polonaise. Degenen die rustig met elkaar nieuwtjes wilden uitwisselen, konden daarvoor in Het Roeischip terecht. Ook de Amsterdamse oud medewerkers konden alvast de datum voor de jaarlijkse busreis in hun agenda noteren, want na een wel komstwoord door bedrijfsleider ir. De jaarlijkse bustocht vindt niet plaats op 26 mei en 2 juni, zoals meegedeeld tijdens de bijeen komst, maar uitsluitend op 26 mei a.s. Amsterdam C. Bremer maakte mevrouw R. Ket ting bekend dat deze reis zal plaatsvin den op 4, 5 en 6 juni. Hoewel de middag zeer gezellig ver liep. bleek na afloop toch niet iedereen goed gemutst de brouwerij te hebben verlaten. Een aantal herenhoeden bleek ongewild van eigenaar veran derd te zijn, terwijl een tweetal hoeden geheel zonder eigenaar werd achterge laten. Mochten er heren zijn, die een verkeerde hoed thuis hebben, dan wor den zij verzocht contact op te nemen met mevrouw S. van Kooten in Am sterdam. De borrelglaasjes met advocaat, bes senjenever of een borreltje op de tafels in de ontvangstruimte van Zoetermeer verraadden op 19 december dat de bij eengekomen (vervroegd) gepensio neerden en degenen uit de HIR gewerkt hadden bij een van de gedistil- leerdbedrijven Coebergh, Hulstkamp, Hoppe, Meder, de Gedistilleerd en Wijngroep Nederland of Reuchlin. In Zoetermeer heette hoofd perso neelszaken van de GWN, de heer R.van Giessen allen welkom.Omdat de oud-medewerkers nog altijd een zeer grote betrokkenheid bij de activiteiten van de GWN tentoonspreiden, werd deze middag even stilgestaan bij de meest recente assortimentsuitbreidin gen van de GWNWat voor produkten de GWN precies gaat vertegenwoordi gen, werd duidelijk in een film over Osborne en een film over Bacardi. De niet-actieven kregen tevens een voor proefje van de video die begin januari tijdens de nieuwjaarsreceptie in Zoe termeer zou worden vertoond met als thema 'GWN nummer 1 in Neder land'. Vanwege het grote succes van de vorig geïntroduceerde bingo, kwam ook dit jaar de bingomolen op tafel. i Zoeterwoude Zoetermeer Tot hilariteit van de aanwezigen bleek direct bij de eerste bingoronde dat degene die vorig jaar drie prijzen in de wacht had gesleept, ook nu nog de suc cesformule in de vingers had. Zoals altijd gebruikelijk, kregen de actieve GWN-medewerkers aan het einde van de middag de gelegenheid zich bij het gezelschap te voegen. 19

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 19