Eind vorig jaar verzorgde de Heineken Fanfare het tradi tionele jaarconcert in het bedrijfsrestaurant van de Bossche vestiging. Dit vond plaats een week nadat de fan fare naar de Vaandelafdeling was gepromoveerd tijdens het federatief concours voor muziekgezelschappen. De heer Scheltema blikte daarom in zijn welkomst woord even terug op het behaalde succes en zette diri gent Van Veldhoven en voor zitter Röntkens daarvoor in de bloemen. Daarmee alle fanfareleden en de Commis sie van Advies huldigend voor de promotie naar de hoogste afdeling. Uiteraard werden op deze middag de concoursnummers ten gehore gebracht, die nu op een meer ontspannen wijze door de fanfare konden wor den vertolkt. Voor vele aan wezigen was dit concert de eerste kennismaking met de dirigent. Maar wel een goe de, zo blijkt uit het Brabants Dagblad: "De bezielende leiding van Harry van Veld hoven zorgde voor schitte rend vuurwerk, waarbij de spelers zich tot het uiterste inspanden om een moderne gecompliceerde samenklank te verkrijgen". Na afloop van het jaarconcert leek het wel of een receptie werd gehouden in het bedrijfsres taurant, want massaal greep het publiek de gelegenheid aan het bestuur en de leden van de Heineken Fanfare te feliciteren met hun promo tie Volgend j aar zal het jaar concert niet meer in het bedrijfsrestaurant plaatsvin den, maar in het Heineken Ontspannings Centrum. Hiertoe is besloten omdat de publieke belangstelling voor het concert merkbaar toe neemt en het H.O.C. meer toehoorders een plaats kan bieden. Hoewel het H.O.C. een laag gebouw is, beschikt het overeen goede akoes tiek. Toen de fanfare ter voorbereiding op het con cours in deze accommodatie repeteerde, bleek de akoes tiek alle verwachtingen te overtreffen. Commercieel directeur R. A.B. Combée, rechts op de foto, en hoofd horecagebied Den Haag H.P. Bart de Jonge (tweede van links)zien met plezier terug op de opening van het nieuwe onderkomen van het verkoopkantoor van het horecagebied Den Haag. De heer Combée verrichtte de opening door een bal in een goal te schieten. Dit met het oog op de voetbalwedstrijd Nederland-België die dezelfde dag zou worden gespeeld. Voorafgaand daaraan had hij een kort woord tot de aanwezigen gesproken, waarbij hij onder meer zei dat dit pand ongetwijfeld zeer aantrekkelijk was door de nabijheid van het winkelcentrum. Eerder had de heer Bart de Jonge in zijn toespraak verteld dat verhuizing van het ver koopkantoor noodzakelij k was door de slechte onderhouds- situatie van het pand aan de Koninginnegracht in Den Haag. Het nieuwe kantoor, gevestigd in een pand aan het winkel centrum Leidschenhage, biedt tevens meer ruimte voor de circa 30 medewerkers en beschikt over goede vergaderac commodatie. In zijn speech benadrukte de heer Bart de Jonge het tijdelijke karakter van deze huisvesting. Het ligt immers in de bedoeling in de toekomst een groot pand te betrekken, waarin ook drankenhandel Van den Akker- Haring uit Den Haag en drankenhandel Fafeber uit Leider dorp onderdak kunnen vinden. Het verkoopkantoor van het horecagebied Den Haag zal echter zeker nog 2 a 2 xk jaar in het huidige pand gehuisvest blijven. Het adres luidt: Duin doorn 30, 4e etage, Leidschendam. Telefonisch is het ver koopkantoor te bereiken op nummer 070-209217. 11

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 11