Heineken en Amstel agenten te gast in Zoeterwoude s- en kleedruimte Op 22 november was de kan tine van het kantoor in Zoe terwoude omgetoverd in een congreszaal. In vervolg op de, destijds unieke, bijeen komst in juni 1982 waren op deze datum alle Heineken en Amstel agenten uitgeno digd. Vier jaar geleden werd de agenten de opzet gepre senteerd van de distributie van kelderbier, waarmee de brouwerij in 1981 was gestart. Achtereenvolgens spraken ir. G. Stolte (hoofd physieke distributie Heine ken Nederland BV), G. Slootweg (hoofd centrale commerciële technische dienst) en mr. R.A.B. Combée (com mercieel directeur Heineken Nederland BV). Zij belicht ten respectievelij k de techni sche en commerciële aspec ten van kelderbierdistributie door de brouwerij èn door de agenten zelf. Duidelijk werd dat Heineken van mening is dat de huidige situatie gecontinueerd dient te wordenomdat andere dis tributievormen hogere kos ten, hogere investeringen en hogere risico's voor de pro- duktkwaliteit met zich mee zouden brengen. Andere sprekers waren voorts mar keting manager drsMMJValens en alge - meen directeur drs. A. Oost ra. Gespreksonderwerp van de heer Valens was het zoge noemde 'Ikonrapport': een studie naar de toekomstmo gelijkheden van groothan delsbedrijven, in opdracht van de Algemene Neder landse Bond van Frisdran kenfabrikanten en groothan delaren in dranken (BBM). Hierna presenteerde de heer Combée het Heineken- standpunt over dit rapport en gaf hij aan welke conse quenties Heineken hieruit denkt te moeten afleiden. Als laatste in de rij sprekers ging de heer Oostra in op de rol van de agent en de basis voor samenwerking met Hei neken. Daarbij verzekerde hij zijn gehoor "üw toekomst is onze toekomst". Later op de dag kregen onze agenten de gelegenheid in ontvangst gebouw De Hooiberg op informele wijze met de heer A.H. Heineken van gedach ten te wisselen. Met een korte toespraak ver richtte bedrijfsleider ir. C.Scheltema eind vorig jaar de opening van het nieuwe was- en kleedlokaal in Den Bosch. Achter de bestaande was- en kleedlokalen, gesi tueerd onder het bedrijfsres taurant, is een nieuw gedeelte aangebouwd. Door middel van een verbindings hal zijn beide ruimten met elkaar verbonden. Hierdoor kunnen dc medewerkers van de brouwerij en van de leve ranciers (bijvoorbeeld tij dens de revisie) zich op één centraal punt omkleden en wassen, terwijl voorheen drie verschillende locaties voor dit doel in gebruik waren. In totaal is er nukast- ruimte voor 1750 personen, waarvan 1210 in het nieuwe gedeelte. Uitbreiding is mogelijk, indien dat in de toekomst nodig mocht zijn. Hoewel er nog geen dames in de produktie werkzaam zijn, is in het nieuwe was- en kleedlokaal bij voorbaat rekening gehouden met de mogelijkheid dat dit eens wel het geval zal zijn. 10

Vers van 't Vat | 1986 | | pagina 10