Heineken Shop assortiment flink uitgebreid - PER 1 JANUARI OOK VOOR PERSONEEL VERKRIJGBAAR - Zoals u onlangs in de personeelsmededeling heeft kun nen lezen, is het aantal artikelen in de Heineken Shop flink uitgebreid. Met ingang van 1 januari 1986 zijn deze nieuwe artikelen ook opgenomen in het personeels-assor- timent. Een opgave van de precieze artikelen, hun prij zen en de bestelcode, staat vermeld in het personeelbulle- tin. We noemen er enkele. Aardige noviteiten zijn de massief mes sing bar-bei, de 7,5 vierkante meter grote party-tent en de bierflessendra- ger. Dat is een handig hulpmiddel bij het boodschappen doen. In deze krat passen tien pijpjes, volle of lege, op weg tussen winkel en huis. Om uw inte rieur te verlevendigen, zijn er voorts verlof- en vergunningsbordjes, nostal gische posters of een wanddecoratie 'Bij dorst glas inslaan'. Heeft u een feestje in het vooruitzicht, dan is er nu het grote 'versierpakket voor een knal- feest' waarmee u uw huis nog feestelij ker kunt aankleden. Natuurlijk zijn er glazen, waaruit het Heineken bier nog beter smaakt. Maar ze zien er ook prima uit: de elegante voetglazen met de ranke, gewelfde lijn, de robuuste mondgeblazen oorglazen met een klassiek model, de zes glazen met verschillende nostalgi sche opdruk, de speciale twee liter grote bierlaars of de bijzondere Wedg wood bierpul. Een porceleinen witte Bone China pul met origineel Wedg wood decor en een tapmaat van 1 Engelse pint. Om zelf in die glazen een perfect biertje te kunnen tappen, is nu ook de thuistap te koop. Op kledinggebied zijn er tevens enige artikelen bijgekomen. Zoals polo shirts, sweatshirts, een bermuda-short, een ijsmuts en een sportief vrijetijds- jack. Daarmee kunt u sportief de win ter in!

Vers van 't Vat | 1985 | | pagina 8