WHWHHW
f
r.v
•v b
I M M
KAiSyv
a
HUWELIJK
Den Bosch
R. van Lith (centraal magazijn) metmw.
J H. Broeren
Bunnik
A. Kaouass 2 (verpakken) met mw. A.
Kaouass
Horecagebieden
M.H.T. Mans (expeditie) met mw. E.H.
Hendriks
Zoetermeer
A.H. v.d. Weij (personeelszaken) met
mw. G. Katsma
Zoeterwoude
J. Boskeljon (magazijnen intern trans
port) met mw. A. de Water
E. van Dorp (verpakken) met mw. C.
van Rijn
C. de Ruyter (afvalwaterzuivering) met
mw. E. Hoekzema
A.J. Hogewoning (storingsdienst) met
S. Kalman
C.C. van Alphen (opleiding) met mw.
M. Schipperij n
Ing. D. v.d. Plas (verpakken) met mw.
L. Paap
Mw. J.C.P.N. Jansen (centralecontrac
ten horeca) met L.G. Cornelisse
W.F. van Rossum (marketing onderzoek
bier) met mw. J.E. Andringa.
GEBOORTE
Amsterdam
Rodney, z.v. J. de Lang (portiers en
bewaking)
Ikram, z.v. Aabbouz (verpakken)
Bart, z.v. H. Boonstra (technologische
dienst)
Den Bosch
Linda, d.v. C.T.J. Smit (brouwen)
Nathalie G.P., d.v. R.R.W. v.d. Voort
(verpakken)
Marijn J.d.v. P.J.E Burgert (technische
dienst)
Linda, d.v. J. Groenhof (vrachtauto's)
Bunnik
Hendrika E.C.d.v. A. v.d. Akker (ver
pakken)
Samir, z.v. M. Asaksak (intern trans
port)
Adam W.L., z.v. A.M. Driessen (ver
pakken)
Josse,z.v. H.P.P. Josemans (personeels
zaken)
Bianca, d.v. E.A. Hondeman (verpak
ken)
Horecagebieden
Malu, d.v. G.W. Blok (verkoop binnen
dienst Gelderland/Overijssel)
Everardus A.H., z.v. R.C.E. Mandin-
gers (physieke distributie, Den Bosch)
Geert, z.v. J. Rijzinga (expeditie Gro
ningen! Friesland! Drente)
Marianne, d.v. mw. S.M. V.d. Zijden-
de Groot verkoopbinnendienst, Rotter
dam)
Romy, d.v. H.J.A. Niessen (expeditie,
Roermond)
Emiel, z.v. H.J. Bosman (magazijn,
Noord-Holland)
Evelien, d.v. J.M.A. Wassenaar (expe
ditie, Amsterdam! Utrecht)
Zoeterwoude
Nicky J., z.v. mw. W.J. Montagne-
Bekooy (kantine!pantry's)
Hatun, d.v. O. Eroglu (verpakken)
Vincent, z.v. A.A. Koolbergen (brou
wen)
Mostapha, z.v. M. Chrihi (verpakken)
Charlene, d.v. W.C.J.M. de Jong (pu
blic relations ontvangsten)
Johanna A., d.v. mw. J. van Zon-
Straasheim (centrale debiteuren admini
stratie) en J.L. van Zon (extern trans
port)
Emmie L., d.v. A.L. v.d. Vliet (public
relations)
Vienna, d.v. K.J. A. van Veen (vorderin-
genbeheer)
Celine, d.v. M. Blijleven (diversificaties
HTB
Johannes, z.v. G. Barnhoorn (procesbe
sturing HTB)
Alexander P.N., z.v. J.P.A.M. v.d. Jagt
(nieuwbouw en onderhoud HAG)
Dewi, d.v. N. Erades (plaatselijkesala
risadministratie
GESLAAGD
Amsterdam
P.J. Heller (elektrotechnische dienst)
voor de cursus Basic
Mw. C.A.M. van Beek (telefooncentra
le) voor Nederlandse taal en letter-
kunde-Havo
P.J. Hess (corporate brands design
department) voor Nima-A
S.C. Kramer (physieke distributie) voor
Management voor midden kader
Mw. E. Spanjer (financiën) voor Steno
grafie Nederlands
Bunnik
V. Garcia y Alvarez (kwaliteitsdienst)
voor het diploma kwaliteitscontroleur
H.M. Veenendaal (personeelszaken)
voor de Hogere beroepsopleiding Per
soneelswerk
Horecagebieden
Mw. J. van Raai te (Gelderland! Overijs
sel) voor Nederlandse bedrijfscorres-
pondentie
L. van Gelder (verkoop horeca, Den
Haag) voor Middle Management
G. Abbink (verkoop horeca, Gelder
land/Overijssel) voor General Manage
ment, Assistent bedrijfseconoom en
Bedrijfseconoom
A.A.M. Mureau (administratie!secreta
riaat, West-Brabant!Zeeland) voor PD
Boekhouden
Mw. J.M.P. Peiger (administratie/secre
tariaat, Rotterdam) voor Marketing
Assistent
Zoeterwoude
G.J. de Baar (horeca adviesdiensten)
voor Vakbekwaamheid Restaurantbe
drijf
J. Broomans (vorderingenbeheer) voor
Creditmanagement
J. Caspers en M. Kooy (beiden: HAG)
voor II Basiskennis Informatica
J. Dullaart en H. de Jong (beiden:
HAG) voor 12 Basiskennis Informatica
G. v.d. Hoeven (HAG) voorP2 Opera
ting Systems
Mw. A.W. van Ingen Schenau (marke
ting management bier) voor Deelcertifi
caat Franse taal en letterkunde en
Geschiedenis en staatsinrichting
J. v.d. Jagt (HAG) voor PI Programme
ren en datastructuren
R. Hazebroek (HAG) voor Organisa
tiekunde
P.H. Kaaij (HTB) voor Ioniserende
straling C en Hog. Veiligheidskunde
H.R.M. Kolpa (P.Z. Internationaal)
voor HBO-AP/PB
J. Leune (HAG) voor II Basiskennis
Informatica
A.A. Lindeman (planning control
HNB) voor Gemeenschappelijke
Opleiding voor Personeelswerk
G.J. Loggers (HTB) voor Microcom
puters
C.F.F. Mensing (RZ. Staf- en Service-
groepen HNB) voor Voortgezette
Opleiding Personeelsbeleid
A. Nieuwenburg (HAG) voor SI Orga
nisatie en informatie-verzorging
J.J. Noorlander (HTB) voor Meet- en
Regeltechniek
M.B.P. Pieterse (HAG) voor W1 Wis
kunde en statistiek en B2 Gegevens
banken
P.L. v.d. Plas (centralesalarisadministra
tie) voor P.D. Boekhouden
A. Poldermans (HAG) voor BI Basis
kennis Bestandsorganisatie
J.A.M. Schavemaker (verkoopdiensten
horeca) voor Comm. Economische
Praktijk
H. Stoof (planningen controlproduktie
bier) voor Bedrijfseconoom (HEAO-
niveau)
Mw. L.Tjon (centrale training en vor
ming) voor de Leergang Personeelsza
ken
B.L. Verberg (public relations ontvang
sten) voor Handelskennis voor het
Horecabedrijf
C. Westmaas (intern transport) Middle
Management
F. A.D. de Wette (verkoop thuisver-
bruik) voor NIMA-B
26