>.v
tXATv*.;
M M
HUWELIJK
Amsterdam
B. Burggraaf (kwaliteitsdienst) met mw.
W.F. Tirion
Mw. J.J.M. Koster (export) met P. v.d.
Vlerk
P.H.R. Hartog (export) met mw. S.C.
Janssen
J. van Akkeren (Mechanische werkplaats)
met mw. D.M. Vargas
Den Bosch
L.G. Schonhage (verpakken) met mw.
L.J.Th, van Veggel
Bunnik
P.C. Letsch (intern transport) met mw. I.
Idoe
E. Oudenbroek (verpakken) met mw.
C.M. Hoebee
A. Visser (verpakken) met mw. C. Wrede
J. Brand (verpakken) met mw. W.W.J.
Jeuster
Horecagebieden
Mw. M. A.M. Tas (distributie technische
diensten, Noord-Holland) met W.J. Smit
A.JJ. Sessink (expeditie, Gelderland/Over
ijssel) met mw. G.A. Kamperman
J.G.H. Langen (expeditie, Rotterdam) met
mw. J.M.M. de Jong
J. Knoops (CTD, Rotterdam) met mw. H.
Siepman
A.R.R. Smit (verkoop, Noord-Holland
met mw. M.C.T. Kramer
Mw. E. Veentra (administratie, Groningen/
Friesland/Drente) met W. Algera
R. Copier (expeditie, Den Haag) met mw.
S. Ouwersloot
Mw. A. Onclin (expeditie,Groningen!Fries
land/Drente) met J.J. Blom
Zoeterwoude
J. van der Kraan (verpakken) met mw. M.
de Jong
A.F.T. Wassink (energiedienst) mw. G. van
Oosten
J.H. van Balgoyen (magazijn intern
transport) met mw. M. Lokin
J.W. Tromp (EFI-H.N.B.) met mw.
E.G.M. Klaren
C.C.R.A. Hengeveld (postkamer) met
mw. D. Siflis
Mw. L. A. Harteveld (extern transport) met
C.R.M. de Bruijn
C.A.J. Klaver (C7V) met mw. A.W.M.H.
Siegers
J.C. van Santen (garage-werkplaats) met
mw. C. Huysmans
D.W. Ouwehand (kwaliteitsdienst) met
mw. I. Guyt
H.J. Lopes (verpakken) met mw. A. Do
Semedo
M.G. Marck (centrale reprografie) met
mw. G.S.E. Vergunst (administratie, Hore-
cagebied Amsterdam/ Utrecht)
Mw. M. Kleinjan (extern transport) met
G.L. Pavesi
Mw. M. Goedhart (personeelszaken staf
diensten bier) met J. Dekker (constructie
bureau HTB).
GEBOORTE
Amsterdam
Joel Vincent, z.v. mw. E.M. Idzinga-Bos
(fin. concernv.)
Jeroen, z.v. R. Zelle (portiersen bewaking)
Malika, d.v. A.I.E. Echaoui
Den Bosch
Danny, z.v. R.W. Latupeirissa (verpak
ken)
Steven, z.v. F.J. Bekkers (technische dienst
brouwen en energie
Mike, z.v. R.B. Schoonewagen (verpak
ken)
Sandra, d.v. A.P.J. Stolzenbach (verpak
ken)
Jacqueline, d.v. J. A.J. van Zandbeek (in
tern transport)
Johannes, z.v. T.P. Boekema (bedrijfsbu
reau)
Helen, d.v. W.M.J.M. Vermeulen (techni
sche dienst)
Nicole, d.v. L.H.A.M. Visschers (intern
transport)
Robert, z.v. L.M.H.J. te Walvaart (ver
pakken)
Robert, z.v. F.H. van Gerven (verpakken)
Bunnik
Loubna, d.v. M.E1 Amrani (verpakken)
Derk Michel, z.v. M. Egeler (algemenever-
koop-TV)
Peter, z.v. F. Steenbrink (verpakken)
Horecagebieden
Stefanie, d.v. N.A.A. v.d. Doelen (ver
koop Midden-Brabant)
Ellen, d.v.T. A.M. Stoots (verkoopbinnen
dienst Midden-Brabant)
Daisy, d.v. J. de Man (expeditieRotterdam)
PetraD.d.v. W. van Ojik (H. T.S. Gelder
land/Overijssel)
Rachel, d.v. G.C. van Merkesteijn
(C.T.D. AmsterdamUtrecht)
Claire, d.v. A.C. Redelé (hoofdhorecage-
bied Rotterdam
Nicolaas, z.v. N.H. Hennevelt (CTD,
Groningen/Friesland/ Drente)
Christiaan, z.v. A.A. Rijnbeek (verkoop,
Amsterdam/Utrecht)
Carlijn, d.v. A.J.J.H. van Berkel (expedi
tie, Midden-Brabant)
Renda, d.v. G. Hilbrink (Amsterdam
(Utrecht)
Chislaine, d.v. Mw. M.G.L. Boyen-Bouw-
mans (Limburg)
Jéróme.z.v. H.G.C. Reijnders (expeditie
Limburg)
Nikay, z.v. W. van Ark (HTSAmsterdam!
Utrecht)
Zoetermeer
Ramona, d.v. J. Asperen jr. (verpakken,
Leeuwarden)
Zoeterwoude
Lydia, d.v. PR. 't Hoen verpakken
Vera, d.v. E.P. van der Hoek (verpakken)
Suzanne, d.v. mw. G. Leurink-
Vervoorn (kantoorkantine)
Rianne, d.v. P.H. Kaay (milieu veiligheid
HTB)
Amanda, d.v. J.G. de Jong verpakken
Inge, d.v. J. Hiemstra (brouwen)
Cornelis, z.v. G.C. van Duijn (kelders)
Tirza, d.v. J. Rotmensen (kelders)
Maaikel, z.v. P. Groenendijk (planning
control prod, bier)
Ahmed, z.v. M. Daghbach (verpakken)
Carl, z.v. R.A.F. Velberg (storingsdienst)
Roy,z.v. R. Feenstra, (meet-en regelwerk
plaats)
Barbara, d.v. R. Pannen (storingsdienst)
Robin, z.v. A.J.G.M. Rijnbeek (public
relations ontvangsten)
Tessa, d.v. M. v.d. Meer (info co-ordinatie
klantensupport HAG)
Debbie, d.v. O.Tolud (interne dienst)
Casper, z.v. R.A.L. de Leeuw (vorderin-
genbeheer)
Denise, d.v. Mw. H.W.E. Vorst-Jansen (le
veranciers documentatie HTB)
Frank, z.v. G. v.d. Hoeven (techn. ontwerp
HAG)
Marieke, d.v. S.L. den Ouden (centrale
salaris administratie)
GESLAAGD
Amsterdam
Mw. E. Spanjer (fin. concernv.) voor Steno
Nederlands.
H.R.M. Kolpa (personeelszaken interna
tionaal) voor HBOarbeidsmarkt/perso-
neelbeleid.
Bunnik
W. K. van Bezooijen (verpakken) voor het
diploma praktijkopleider.
Zoetermeer
O. Chr. Goossensen G. v.d. Wal (Wijnhan
del Reuchlin) voor Vinoloog.
Mw. C. de Jong-Tazelaar (administratie)
voor PD. boekhouden.
W. van Achteren techniekvoor het
diploma praktijkopleider.
C.R.G.J. Duivelshof technische dienst)
voor de cursus inleiding in de pneuma
tiek.
Mw. G. Zaagman-Noorman technologi
sche dienst) voor de cursus ioniserende
straling A.
GR. Bennes bewakingvoor het basisdi
ploma beveiliging.
JSukhraj bewakingvoor het diploma
beveiligingsbeambte B.
N.J. Vossen bewakingvoor het diploma
beveiligingsbeambte C.
S.J. Jansen (bewaking) voor de cursus
Schoonhouden gebouwen midden kader.
Zoeterwoude
G.A.M. van Rijn, E.F. Pieplenbosch,
H.C. Oexman, J. Kokkedee, R.A.F.
Jansz, R.C.J. van Hoorn, C. van Holten,
J.C. Dorsman en E.P. van Doodewaard
voor de cursus bedrijfshygiëne.
(Allen zijn werkzaam bij de afdeling brou
wen.)
A.M. Valentijn, R. Pannen, H.A.M.
Onderwater, J.J. de Boer, J.W. M. van der
Meer en P. Beye voor het examen bedrijfs-
brandwacht. (Allen werkzaam bij de sto
ringsdienst.)
W. HM. Hommes (bouwbureau) voor het
diploma architectonische vormgeving.
J.J. Noorlander (procesbesturing electro
HTB) voor het diploma post hoger tech
nisch onderwijs meet- regeltechniek.
P.H. Kaay (milieu veiligheid HTB) voor
het diploma post hoger technisch onder
wijs ioniserende straling C.
A.A. Lindeman (PVIsysteem beheer)
voor het diploma gemeenschappelijke
opleiding voor personeel werk sociale ace-
demie.
ONZE DIENST VERLIETEN
Horecagebieden
J.L. Pronk (expeditie, Noord-Holland)
Zoetermeer
Mw. M. Hendriks (administratie)
Mw. A.C. Oerlemans (receptie)
Zoeterwoude
Mw. P.M. v.d. Zwaan-Witte (extern trans
port)
BUITENLAND
Heineken France S.A.
FRANKRIJK
Definitief teruggekeerd: de heren Th.J.
Slof uit Schiltigheim en A.M. Th. Warmer
dam.
Dreher S.P. A.
ITALIË
Definitief teruggekeerd: de heer J.J. de
Winter uit Popoli.
26