Glazen van de G.W.N. Van tropisch eiland tot besneeuwde berghelling Nieuw in personeelsassortiment NIEUWE TV-COMMERCIALS BOKMA EN JAGERMEISTER U heeft in het personeelbulletin 3/85 kunnen lezen welke reclame-artikelen met ingang van 1 februari in het assorti ment voor de (oud)-Heineken mede werkers zijn opgenomen en wat hun prijzen zijn. Nieuw in dit assortiment (dat wil zeggen: de artikelen bestaan al langer maar waren nog niet eerder ver krijgbaar voor het personeel) zijn: Hoppe en Bokma borrelglaasjes, een Coebergh glas geschikt voor Coebergh on the rocks, een klein Reuchlin wijnglas en een Jagermeister glas. Voor deze glazen gelden de volgende prijzen inclusief B.T.W.: Borrelglazen Hoppe (per 6) f 17,42 Borrelglazen Bokma (per 12) f 13,42 Coebergh ijsglazen (per 6) f 8,28 Reuchlin wijnglazen (per 12) f 14,71 Jagermeister glazen (per 12) f 13,85 In de bierwinkels of personeelsuitgifte- magazijnen kunt u deze glazen volgens de gebruikelijke procedure bestellen. De bij de glazen behorende codes zijn vermeld op de voorgedrukte formulie ren. Voor zowel Bokma als Jagermeister zijn nieuwe commercials geschoten. Voor Bokma werden weer twee nieuwe variaties bedacht op het bijna tien jaar bestaande thema 'Schat, staat de Bokma koud'. Uitermate spannend is de commercial met de geheime agent. Die rent, als hij wordt achter volgd door een glanzende limousine, voor z'n leven door enkele donkere achterstraatjes. In een duistere nis zoekt hij even bescherming en grijpt dat moment meteen aan om via de tele foon - ingebouwd in z'n schoen - te informeren of de Bokma koud staat. Datzelfde doet ook de acteur die op een nagebouwd tropisch eilandje reclame moet maken voor het fictieve drankje 'Cocobanoessa'. De opnames voor de Cocobanoessa-commercial mislukken steeds omdat de acteur de merknaam niet foutloos kan uitspre ken. Als uiteindelijk alles goed gaat, rent de man naar de telefoon om zon der haperen te vragen of de Bokma koud staat. Sneeuwbal Om de consumenten nogeens te laten weten dat Jagermeister het beste tot z'n recht komt als het ijskoud wordt gedronken, werden opnames gemaakt in een Italiaans wintersportgebied. Een enorme sneeuwbal rolt daar een besneeuwde berg af. Eenmaal binnen in een klein huisje valt de bal in tweeën waarna de 'passagier' uitstapt. Een opkikker in de vorm van een glaasje Jagermeister kan hij dan best gebrui ken, maar alleen als dat 'ijs- en ijskoud is'. Logisch, want juist dan komt de kruidige smaak goed tot z'n recht. 9

Vers van 't Vat | 1985 | | pagina 9